anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wycofać ofertę ?

darja10
#7 Wielbiciel#

Po sprawdzeniu , że moje ogłoszenie nie pojawiło się w zakładce Moje oferty ( właściwie dlaczego?), wypełniłam formularz zgłoszeniowy jeszcze raz. I tym razem zakładka Moje oferty była pusta. Sprawdziłam na allegro i pierwsze ogłoszenie było na stronie. To znaczyło, że opublikowałam dwa ogłoszenia tego samego przedmiotu. Chcę wycofać to drugie, ale nie znajduję sposobu. Czy ktoś mógłby pomóc?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Ogłoszenia w zakładkach i na Allegro pojawiają się w ciągu godziny od wystawienia, trzeba było poczekać. Teraz masz dwa takie same ogłoszenia, a opłata za jedno może zostać zwrócona, jeśli napiszesz do Allegro. Ktoś tu kilka dni temu już pisał, że nie może zakończyć ogłoszenia przed czasem po kliknięciu Edytuj, a powinna być tam opcja Zakończ.  Zapytaj Allegro, jak to zrobić; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

darja10
#7 Wielbiciel#

Dzięki za radę, zaraz spróbuję. Tak nawiasem mówiąc, ja sprawdziłam po upływie 22 godzin i dalej nic nie było.

Pozdrawiam,

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@darja10  Bo zapewne wystawiłaś na Allegrio Lokalnie, a sprawdzałaś na Allegro...

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

darja10
#7 Wielbiciel#

Nie , wystawiłam na "normalnym" allegro.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@darja10 W tej chwili masz dwa aktywne ogłoszenia w dziale Motoryzacja, znajdziesz je w zakładce Moje oferty, dokładnie tutaj. Zwróć proszę uwagę na podział pod napisem Moje oferty - znajdziesz tam podział na Kup teraz, Licytacje, Ogłoszenia - Twoje oferty to właśnie ogłoszenia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Jak takie ogłoszenie zakończyć przed czasem? Ktoś tu dwa dni temu pisał, że jest tylko opcja Edytuj, ale brakuje Zakończ. Nie mogę sprawdzić bo nie mam ogłoszeń.

oznacz moderatorów