anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygląda sprzedaż na allegro?

Tpmpoland
#1 Nowicjusz#

Witam, chciałam zacząć sprzedawać lecz nie wiem jak to wygląda od środka. Jakie są prowizje i ceny pakietów w kategoriach motoryzacja części i przemysł.

 

Dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Tpmpoland Zachęcam Cię do zapoznania się z artykułami na te tematy. Kwestie promowania ofert i prowizje

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Zachęcam do poczytania forum co dzień przez dłuższy okres czasu. Bo reklamy allegro wyglądają pięknie, a potem to już nie koniecznie... Szczególnie tematy: o opłatach, bo prowizja to nawet nie połowa tych; o zwrotach; o traktowaniu zakupów jak wypożyczalni; odsyłaniu nie swojego towaru i jak się przed tym zabezpieczyć. Do tego dopytaj jak dokładnie korzystać z pakietu powitalnego, bo wiem że sporo tu ma z tym problemy... Ach i oczywiście o wysyłkach smart, dopłatach do nich, kłopotach z przymusowym allegro one itp. Przynajmniej będziesz wiedzieć co tu może się zadziać... Szczególnie że planujesz sprzedawać w jednej z gorszych kategorii na tym portalu, chyba tylko ciuchy i książki miewają gorzej sądząc przynajmniej po postach.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Domorośli mechanicy z praktyką z youtuba to główna klientela. Zamówi, prozpkuje, zabrudzi w smarach, kawałek ułamie i zwraca. Wada fabryczna ułamało sie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Drogo nerwy, brak zysku jak na początek zapłacisz frycowe czytaj, opłaty.

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Bez promowania i reklam allegro z prowizja, opłatami za smarta, abonamentem oraz opłaty za allegro pay policz sobie koszty około 13-15% od ceny brutto.

oznacz moderatorów