anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypłacić pieniądze z PayU?

pujann
#9 Pomysłodawca#

Zadam żeby spółka Allegro PayU oddała mi pieniądze

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

pujann
#9 Pomysłodawca#

Czemu spółka Allegro PayU okrada seniorów

oznacz moderatorów

pujann
#9 Pomysłodawca#

Czemu spółka Allegro PayU santazuje

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pujann dzień dobry! Zapoznałam się ze sprawą i jest mi przykro, że znalazł się Pan w takiej sytuacji, jednak tak jak informowaliśmy w komunikacji mailowej, wypłata środków PayU jest możliwa tylko po zweryfikowaniu konta, a tego można dokonać będąc jego właścicielem lub współwłaścicielem. Te środki nie zniknęły, są wciąż dostępne na koncie. Dopytuję jeszcze czy możemy jakoś pomóc w tej sytuacji, ale konsultanci, którzy odpowiadali w mailach zawsze także dokładają wszelkich starań, by pomóc rozwiązać problem. Operator płatności PayU (który nie jest spółką z Allegro, to dwa niezależne podmioty, co także wyjaśnialiśmy w mailach) zobowiązany jest Ustawą o weryfikacji danych dbać o to, by wypłacane środki trafiały na pewno do osoby, która jest ich właścicielem. Jeśli otrzymam jakieś informacje, wrócę tutaj z odpowiedzią.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pujann
#9 Pomysłodawca#

Ptsktykujecie metody santazu że jeśli nie założę konta to dokonanie kradzieży moich pieniędzy. Wspominałem że nie założę ponieważ posiadam pełnomocnictwo udzielone przez babk w Polsce  z korzystania z konta syna ( dokumenty wysyłałem wam i możecie sprawdzić w Banku. Ale wy jak mafia wolicie kogoś szantażować udupic a jak się nie da to okraść z pieniędzy 

Mogę śmiało wobec i wszędzie głosić że spółka Allegro PayU to zorganizowana grupą przestępczą która okrads seniorów

[edycja] oddajecie pieniądze

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pujann tak jak wspomnieliśmy w korespondencji mailowej - nie jesteśmy spółką z PayU. PayU to operator płatności zobowiązany do weryfikowania danych do wypłat, aby pieniądze trafiały tylko do ich właścicieli. Zarówno Allegro, jak i PayU to dwa osobne podmioty - oba działają zgodnie z prawem. Kwota na koncie przekracza maksymalną kwotę, którą można zlecić do wypłacenia przekazem pocztowym. Weryfikacja nie może zakończyć się pomyślnie, jeśli właściciel konta Allegro nie jest właścicielem lub współwłaścicielem konta w banku. Dlatego w tym wypadku jedyną możliwością pozostaje założenie konta w banku lub zamiana pełnomocnictwa na współwłasność konta bankowego syna. Pieniądze są na koncie PayU, jednak nikt z nimi nic nie zrobi do czasu wyjaśnienia tej sprawy. Rozumiem zdenerwowanie, ale nie mogę zgodzić się na używanie przez Pana takich określeń i porównywanie nas do mafii. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyjaśnić tą sprawę, zaoferowaliśmy rozwiązanie tej sytuacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika jeżeli kwota przekracza maksymalną kwotę, którą można zlecić do wypłacenia przekazem pocztowym to mozna zrobić 2 przelewy

co to za tłumaczenie?

Dlatego w tym wypadku jedyną możliwością pozostaje założenie konta w banku lub zamiana pełnomocnictwa na współwłasność konta bankowego syna.

że Kxxxxx. co?

a jak tego autor posta nie zrobi to nie oddacie mu pieniędzy?

czy nie oddanie pieniędzy to nie jest kradzież?

na tym forum są opisywane przypadki jak Sprzedawcy mają blokowane konta bo nie zwrócili Kupującym pieniędzy np: jak Kupujący nie podał nr konta

z sugestią że mógł to zrobić przekazem pocztowym

 

tylko to jak widać nie dotyczy Allegro

 

ten cytowany tekst jest klauzulą abuzywną - @la_nika powinna to Pani wiedzieć

za podobne czyny telekomy/gsmy zostały ukarane przez uokik

proszę się zapytać prawników allegro

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@RED "jeżeli kwota przekracza maksymalną kwotę, którą można zlecić do wypłacenia przekazem pocztowym to mozna zrobić 2 przelewy" - jeśli na koncie jest więcej niż 800 zł, to nie zrobisz nawet jednego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

annaczernecka30
#7 Wielbiciel#

Seniorów. I nie tylko. Na wszystkich żerują. 

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

ostre słowa.. jakieś dowody? przykłady?

oznacz moderatorów

pujann
#9 Pomysłodawca#

Dowód to to że zostałem okradziony przez spółkę Allegro PayU.

 

 

oznacz moderatorów

pujann
#9 Pomysłodawca#

Zaufałem że Allegro obecnie pilnuje żeby nie zostać okradzionym przez sprzedawców, ale nie przypuszczałem że Allegro może mnie okraść.

oznacz moderatorów

pujann
#9 Pomysłodawca#

Brak odpowiedzi czemu

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to pisz do tej spółki

reklamacje lub swoje żądania

oznacz moderatorów