anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać paczkę InPost?

goldecor
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem nowym sprzedawca na allegro. Dziś po raz pierwszy klienci kupili moje wystawione produkty, lecz kompletnie nie wiem jak je wysłać przez inpost. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@goldecor chętnie pomogę 🙂 Ponieważ masz konto firmowe możesz korzystać z Wysyłam z Allegro jednak, aby nadawać w ten sposób przesyłki InPost trzeba mieć podpisaną umowę z nimi. Co ważne, jeśli chcesz nadać przesyłkę InPost przez Wysyłam z Allegro na warunkach Allegro, czyli żeby paczka w ramach Allegro Smart! była rozliczona z Allegro, pamiętaj, aby przy dodawaniu umowy własnej zaznaczyć "Używaj oferty dla sprzedawców Allegro". W przeciwnym wypadku przewoźnik wystawi fakturę na pełny koszt przesyłki.
Możesz też nadać przesyłki bezpośrednio z Twojego konta w Managerze przesyłek InPost.
W zamówieniach z metodą dostawy Smart! konieczne jest prawidłowe przekazanie adresu e-mail kupującego, aby rozliczyć się za te przesyłki z nami. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat. 
Widzę, ża nie aktywowałeś konta do wypłat, dlatego wpłaty od kupujących są na Twoim saldzie. Aby je aktywować wejdź tutaj i wybierz [aktywuj konto do wypłat] wypełnij formularz podając dane do konta bankowego. Dane właściciela konta bankowego i konta Allegro muszą być takie same, a także przelew weryfikacyjny musi być wykonany z konta, które było podane w formularzu. 
Jako początkującemu sprzedającemu bardzo polecam Ci korzystanie z bezpłatnych kursów i webinarów Akademii Allegro. Listę i tematykę najbliższych webinarów znajdziesz tutaj, a kursy są dostępne w tym miejscu 🙂 
Gdybyś miał więcej pytań, pisz również tutaj, chętnie Ci pomożemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów