anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać paczkę poprzez Allegro?

Client:48882231
#8 Zapaleniec#

Witam,pierwszy raz sprzedałam coś na allegro i kompletnie nie wiem od czego zacząć i jak wydrukować etykiete do paczkomatu Inpost. Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:48882231 Musisz sobie założyć konto tutaj https://manager.paczkomaty.pl/auth/login (ew. możesz skorzystać z tzw. szybkich nadań, ale wtedy cena jest nieco wyższa).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:48882231
#8 Zapaleniec#

A musi być ono powiązane z kontem allegro?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:48882231 Nie musi, ale może. Jednakże w Twoim przypadku i tak nic to nie da, bo widzę że wystawiasz tylko na allegro lokalnie, a tam nie nadasz paczki systemowo (w sensie manager inpostu nie zaimportuje ich z AL), wszystko trzeba robić ręcznie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:48882231
#8 Zapaleniec#

Możesz mi więc pomoc co powinnam po kolei robić? Nie dostałam jeszcze przelewu za sprzedany przedmiot gdyż czekam na aktywację konta 

oznacz moderatorów

Client:48882231
#8 Zapaleniec#

Muszę mieć specjalną etykiete od allegro czy moge wejsc na swoje konto na inposcie i wyslać do podanego przez kupującą paczkomatu? Chodzi mi o to czy jak wysle tak sama ,nie przez allegro to czy będzie jakiś problem

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:48882231 Jak pisałem wyżej, z allegro lokalnie nie ma możliwości bezpośredniego nadania przesyłki inpost (tak można tylko z tradycyjnego allegro po zintegrowaniu managera z kontem allegro). Żadnego problemu więc nie będzie.
W tym przypadku musisz wprowadzić ręcznie wszystkie dane kupującego w managerze inpostu (nie pomyl gabarytu, bo w przypadku zwykłych przesyłek paczkomatowych każdy gabaryt to inna cena - najlepiej zmierz gotową przesyłkę przed opłaceniem etykiety).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48882231 Zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem. Znajdziesz w nim przydatne informacje.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów