anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić ofertę z późniejszym terminem wysyłki?

Matrix00710
#7 Wielbiciel#

Witam posiadam pewną grupę na fb. Planujemy sprzedaż kalendarzy na rok 2022.Ogólnie to sprzedaż ma ruszyć w przyszłą niedzielę. Wysyłkę planujemy tydzień przed świętami.Chciałbym do tego momentu aby chętni kupili i wszystkie zamówienia wysłać w jednym terminie (mieszczącym się w tych 60 dniach).Dla nas to jest korzystne bo jak będziemy zamawiać to im większa ilość to jest taniej no i żeby nie zamawiać po jednym.Pytanie jest takie: Czy jeśli dam wysyłkę 60 dni to nie będzie problemu w wydrukowaniem etykiety inpost ? Ogólnie to sprawdzałem na inpost że etykieta od momentu wygenerowanie jest ważna 30 dni. Allegro chyba nie ma jakiegoś terminu na czas wygenerowania etykiety ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_Likos_
#20 Guru#

@Matrix00710  nie wiem jak to będzie technicznie wyglądało z etykietą.

Natomiast kupujący na allegro sa przyzwyczajeni do szybkiej wysyłki a duzo kupujących nie czyta terminów. Wiec ja na Twoim miesjcu bym sie obawiał czy nie dostaniesz kilkunastu dyskusji i negatywów zanim cokolwiek wyślesz.

Jelsi pojawią sie nagetywy reszta klienów może po prostu anulowć zamówienie. Jak dla mnie taki sposób jest bardzo ryzykowny

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Matrix00710 wystaw przedmiot w przedsprzedaży

oznacz moderatorów