anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie)?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JoYo1982
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Jakbym nie próbował zawsze wystawia mi na lokalnie. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
HandcraftKK
#1 Nowicjusz#
DZIEKI
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@HandcraftKK wyłącz capslk bo ciężko się czyta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
CARLL1
#7 Wielbiciel#

Witam czy jako osoba prywatna mogę wystawiać przedmioty do sprzedaży na zwykłym Allegro ?.

Po próbie wystawienia na portalu Allegro ogłoszenie zostało dodane do Allegro Lokalnie jak to ? 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CARLL1 tak, aby to zrobić trzeba wybrać "dotychczasowy formularz" na formularzu wystawiania. W tym wątku znajdziesz pomocne zrzuty 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Artur5411
#7 Wielbiciel#

Sprzedaz przez allegro

oznacz moderatorów
lilarooogee
#8 Zapaleniec#

Początkowo mogłam wystawić przedmiot na Allegro. Na jakiś czas usunęłam aukcje z powodu covid. Teraz mogę wystawić przedmioty tylko na Lokalnie. Co jest przyczyną? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@lilarooogee tu masz ukryty link 🙂

dddd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nic, żeby wystawić na zwykłym po wejściu na formularz wystaw przedmiot na sprzedaż, masz na dole po lewej stronie napis"wystaw przez dotychczasowy formularz" i klikając tam przejdziesz na zwykłe Allegro.

oznacz moderatorów
lilarooogee
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

oznacz moderatorów
lilarooogee
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wchodzisz na wystaw  na sprzedaż i klikasz w zaznaczone i przekierowuje cie na zwykle Allegro: Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 masz za małą rangę bo zdjęć nie widać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Naprawdę?🤔

oznacz moderatorów
Kabanoz
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie mogę wystawić oferty sprzedaży - mogę sprzedać coś tylko na allegro lokalnie.

Co może być tego powodem?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem jak to robisz ale przejście jest ukryte po wejściu wystaw musisz kliknąć w zaznaczone i wówczas przekieruje ciebie na zwykłe Allegro: Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów
Opelastra_97
#7 Wielbiciel#

Chciałem wystawić przedmiot na licytacji na allegro ale przekierowuje mnie na allegro lokalnie a tu niestety nie można ustawić cenny minimalnej

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Musisz po wejść na wystaw kliknąć w znaczone i wówczas przekieruje cię na zwykłe: Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów
Aneta-A36
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Wystawiam przedmiot na allegro a ciągle przekierowuje mnie na allegro lokalnie. Prosze o pomoc jak mam wystawić na allegro a nie na allegro lokalnie. Próbowałam już kilku sposobów i ciągle to samo:-(

Będę wdzięczna za pomoc .

Pozdrawiam

Aneta

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@Aneta-A36 - wystaw poprzez dotychczasowy formularz ,tam wystawiasz na allegro zwykłym 

Screenshot_20220307-113839.png

oznacz moderatorów