anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie)?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JoYo1982
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Jakbym nie próbował zawsze wystawia mi na lokalnie. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
Juniorr55
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry chcę wystawić aukcję na allegro a nie na allegro lokalnie w jaki sposób to mam zrobic ??

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Juniorr55 O tak ( ukryli link 🙂   bo promują Lokalnie)

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.jpeg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
adammendyk
#7 Wielbiciel#

Ciągle przełącza mnie na allegro lokalnie, a chcę wystawić przedmiot na allegro, jak już wcześniej robiłem.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Kliknij zaznaczony na czerwono link;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@adammendyk All tak ukryło trochę tę opcję:Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów
adammendyk
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie... co prawda w pasku adresowym jest .../?lokalnie, ale już wszystko wygląda jakby nie szło tę platformę, tylko na główną stronę.

Pozdro,
Adam

oznacz moderatorów
ShoeiWroc
#1 Nowicjusz#

Te Allegro lokalnie to jakas tragedia 😕 nie da sie normalnie nic wystawic bo zaraz powiazuje z tym gownem 😕

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

mozesz wystawić na normalnym allegro, tam na stronie wystawiania Allegro Lokalnie jest link do wystawienia na zwykłym allegro

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wystawiaj tu, nie musisz na AL:Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ShoeiWroc nikt nie zmusza 🙂

dddd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Na razie jeszcze nie zmuszają ale kiedyś pewnie nastąpi selekcja .

oznacz moderatorów
007igor
#7 Wielbiciel#

witam , nie mogę wystawić przedmiotu na normalnym allegro , przerzuca mnie na allegro lokalne

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Skorzystaj z tego linku dotychczasowy formularz 

lub kliknij oznaczony link na stronie w allegro lokalnie w formularzy wystawiania

lokalnie 01.JPG

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A czy przypadkiem ten dotychczasowy formularz  nie kieruje na AL?😀

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Nie, kieruje na normalne Allegro.

oznacz moderatorów
Client:43683264
#1 Nowicjusz#

Jak wystawić przedmiot na zwykłym allegro? Bo mam opcję jedynie na Allegro Lokalnie?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43683264 Klikasz "wystaw przedmiot', a potem link "dotychczasowy formularz", pokazany na zdjęciu na dole po prawej;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów
kaczorek1234
#8 Zapaleniec#

widzę że problem z wystawieniem na allegro ma sporo osób - narzucanie komuś co jak mija się z celem, robi się z tego drugi szajs a la ali express. podobnie jak brak infolinii; firma tak mało zarabia że cięzko jest posadzić paru studentów by odbierało telefony

oznacz moderatorów
HandcraftKK
#1 Nowicjusz#

WITAM

MAM TAKI PROBLEM MIANOWICIE KIEDYS JAK WYSTAWIALEM AUKCJE MOGLEM KORZYSTAC ZE STAREGO EDYTORA TEKSTÓW WSTAWIAŁEM SOBIE KILKA WIERZY OPIS ZDJECIE OPIS ZDJECIE . NATOMIAST TERAZ PRZEKIEROWYWUJE MNIE Z AUTOMATU DO ALLEGRO LOKALNIE, CZY JUZ NIE MA OPCJI WYSTAWIC PRODUKTU NA NORMALNYM ALLEGRO? JAK MOZNA USTAWIC SOBIE STARY WYGLĄD?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@HandcraftKK jak Ci się klawiatura popsuła tu są oferty https://allegro.pl/kategoria/urzadzenia-wskazujace-klawiatury-4566?typ-klawiatury=mechaniczna

A na zwykłym wystawisz przez link zaznaczony niżej 🙂

dddd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów