anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie)?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JoYo1982
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Jakbym nie próbował zawsze wystawia mi na lokalnie. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
axmamba
#7 Wielbiciel#

Mnie też od kilku dni po kliknięciu tej opcji przekierowuje na allegro lokalnie

oznacz moderatorów
wojtek1062
#7 Wielbiciel#

U mnie też nie działa mimo że klikam link,  przekierowuje mnie do starego formularza po czym ogłoszenie i tak pojawia się w lokalnie . Jedna wielka lipa z tym lokalnie.Ci co piszą kliknij w link to chyba nawet nie sprawdzali że to nie działa.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wojtek1062 Cześć. Sprawdziłam opisywaną przez Ciebie sytuację i nie udało mi się potwierdzić błędu. Jeśli wystawiona przez Ciebie oferta znalazła się na Allegro Lokalnie, to oznacza, że wystawiłeś ją przez formularz wystawiania na Lokalnie. 

Formularz wystawiania na Allegro wygląda w ten sposób: 

ko_alka_0-1647420205798.png

Dodam też, że oferty wystawione na Allegro Lokalnie są widoczne również na liście wyszukiwania na Allegro 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wojtek1062
#7 Wielbiciel#

Już wiem o co chodzi a mianowicie jak dodaje przez telefon to wystawia na lokalnie a jak zrobiłem na Pc to wszystko jest ok. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@wojtek1062  na telefonie jeżeli klikniesz w skazany link też wystawiasz w normalnym Allegro

dotychczasowy formularz

oznacz moderatorów
Ksiendzu_pl
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
cześć. Gość wysłał mi coś takiego, czy to jest scam?(oszustwo) czy moze jest to wysyłane rzeczywiscie prez allegro

Ksiendzu_pl_0-1655217609635.png

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oszustwo.😁

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ksiendzu_pl dziękuję za Twoje zgłoszenie! Przykro mi, ale osoba, która wysłała Ci tą wiadomość próbowała Cię oszukać, dobrze, że zachowałeś czujność. Czy możesz podać login osoby, od której dostałeś taką wiadomość? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pujann
#9 Pomysłodawca#

Nie mam komputera ani laptopa, korzystam że smartfona i nie ma opcji zamiany z allegro lokalnego na allegro ogólne.

Allegro lokalne to jakiś bubel 

oznacz moderatorów
pujann
#9 Pomysłodawca#

To samo mam, nie chcę korzystać z allegro lokalnego ponieważ to jest Bubel, jak zmienić na allegro ogólne 

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Klikasz po prostu na 'poprzez dotychczasowy formularz', tak jak na zrzucie.

wystawianie na Allegro.jpg

 

oznacz moderatorów
Jasio_N
#8 Zapaleniec#

Hej, chyba znowu coś się zmieniło w tym temacie, bo jak klikam w to hasło "możesz wystawić przez dotychczasowy formularz" to wywala mnie na stronę z tekstami typu "Wysprobuj nowy sposób wystawiania praoduktów w zestawie" itp. 

Nie jstem w stanie przejść dalej i wystawić niczego na zwykłym allegro, a z lokalnie mam złe doświadczenia, jakiś czas temu wystawiłam i nic nie zeszło, a jak sprzedawałam na allegro to hulało... Pomocy ;(

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1661281562581.png

 

oznacz moderatorów
Jasio_N
#8 Zapaleniec#

Nie, to już nie działa - albo nie działa w moim przypadku z jakichś względów. Przecież napisałam to wyraźnie... 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że działa, zjedź an dól a pokaże się opcja"dotychczasowy formularz".

oznacz moderatorów
Jasio_N
#8 Zapaleniec#

Widzę to na dole okienka z "kup teraz". Klikam i ląduję na stronie, na której jest to:

Co chcesz sprzedać?

 

Wypróbuj nowy sposób wystawiania produktów w zestawie.BETA

Kupujący będą mogli zobaczyć Twoje zestawy w nowej, atrakcyjniejszej odsłonie. Wystawisz ofertę z wieloma produktami szybciej, spełniając przy tym wymogi produktyzacji.

NOWOŚĆ

Produkt w Katalogu wymaga zmiany w parametrach podstawowych?

 Jeżeli zgłosisz błąd, kupujący od razu zobaczą zmianę. Wszystkie pozostałe parametry możesz zmienić w ofercie.
POZNAJ NOWY PROCES

Wybierz produkt z Katalogu Allegro

Podaj nazwę lub kod produktu
SZUKAJ
np. xiaomi redmi note 5 64 GB, volkswagen passat b7 lub EAN, ISBN itp.
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Jasio_N wpisz to co sprzedajesz i kliknij szukaj. Jak nie znajdziesz na liście produktów to kliknij kontynuuj bez wybierania

oznacz moderatorów
Jasio_N
#8 Zapaleniec#

Tak, chyba o to chodziło 🙂 Nie wiem, dlaczego to jest tak zawoalowane teraz, chyba chcą zepochnąć zwykłych ludzi na Lokalnie, a tam tylko firmy.  Dzięki wielkie!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nerwowo!!!

oznacz moderatorów
maro987
#7 Wielbiciel#

Cześć 🙂 krótka piłka - mam z pracy do wykorzystania bony z programu "MyBenefit". Niestety, ale nie mogę wykorzystać bonu na "Allegro Lokalnie" - są do wykorzystania tylko i wyłącznie na "Allegro". I tutaj pytanie - czy prywatny sprzedawca może wystawić produkt na zwykłym Allegro? Mam już sprzedawcę, który chce wystawić produkt, lecz nie potrafi tego zrobić na klasycznym "Allegro", tylko ciągle wystawia na "Allegro Lokalnie". Czy istnieje możliwość, że prywatny sprzedawca wystawi aukcję na "Allegro"? Wtedy będę mógł wykorzystać bon. Dzięki! 

oznacz moderatorów