anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

JAK wysyłać za granicę przez allegro lokalnie?

SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

Pytanie jak w temacie

 

pozdr RP

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

@SuplioVivo Przez Allegro Lokalnie ze granicę na wyślesz. Musisz to zrobić tradycyjnie, poza Allegro, własnym staraniem, bezpośrednio na stronie przewoźnika. 

oznacz moderatorów

SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

A jak zrobić ofertę dla zagranicy??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak żebyś nie stracił, przesyłka może trochę kosztować.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SuplioVivo a przypadkiem nie masz chętnego z zagranicy ? uważaj bo tak wyłudzają towar 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

Nie; po prostu chcę poszerzyć potencjalne grono klientów:)

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SuplioVivo sprawdź wymiary i wagę paczki, wejdź na stronę brokerów kurierskich, sprawdź ceny wysyłek i podaj w ofercie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

No dobry pomysł:)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że dobry, musisz znać ceny wysyłki za granice, jak inaczej podać w ofercie.😁

oznacz moderatorów

SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

Ale to trezba napisać w opisie oferty bo nie da się wybrać z opcji allegro; druga sprawa że nie będę mógł przetłumaczyć automatycznie oferty dla kogoś z zagranicy

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Odpuść sobie. Wysyłka za granicę jest cholernie droga, ceny są inne w zależności od kraju i przewożnika. Tych chętnych z zagranicy będzie 1-3 na rok. Jestem tu 3 lata i raz wysyłałem książki do Kanady i raz paczkę do Czech. Wszystko to po indywidualnych ustaleniach z kupującym. Sprawdzałem cene przesyłki, podawałem kupującemu, jak zaakceptował to edytowałem ofertę, robiłem indywidualną opcję dostawy i po zapłaceniu wysyłałem. Przypadkiem nigdy nie wysyłaj zanim nie zobaczysz kasy na koncie, nie uwzględniaj żadnych potwierdzeń opłacenia przesłanych mailiowo.

oznacz moderatorów

SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

Dzieki za przestrogi ale nigdy nie sprzedaję jeśli nie widze kasy na koncie:)

oznacz moderatorów