anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wznowić ofertę na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:48750448
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wznowić mojej oferty na Allegro Lokalne z powodu wyprzedania się. Chciałbym dodać do niej ilość tego produktu ale ani nie mogę jej wznowić ani edytować dlaczego?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Może dlatego ze się wyprzedała, ale powinno być tak: Sposób 1: Przejdź do zakładki Moje oferty. Przy wybranej ofercie wybierz Akcje, a następnie Wznów. Sposób 2: Otwórz stronę oferty na Allegro i wybierz Wznów. Przekierujemy Cię do formularza edycji oferty - tam możesz poprawić jej dane i ponownie ją wystawić.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48750448 Cześć. Na Allegro Lokalnie nie ma możliwości wznowienia oferty, musisz ją wystawić od nowa lub ewentualnie skorzystać z opcji "Wystaw podobne".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
vusoft
#8 Zapaleniec#

Że co? To jakiś żart?

Zakończyłem oferty, bo nie ma opcji "URLOP". A opcji "wznów" nie ma.

5 letnie dziecko by zauważyło że z punktu widzenia użyteczności ten serwis to

DNO.

 

oznacz moderatorów
agnieszkaarkusze
#8 Zapaleniec#

To prawda że ten serwis to jakiś żart, wystawiłem na allegro lokalnie laptopa z promowaniem na 30dni, znalazł się klient co kupił ALE NIE OPLACIŁ zamowienia, mineło 5 dni i nie moge nic zrobić z zamowieniem ;)) zamowienie anulowane

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@agnieszkaarkusze Możesz, wystawiasz ponownie jak masz pewność że nie opłaci, na tamtej wyłączasz automatyczne wznawianie, jakby opłacił to zwrócisz mu kasę i nikt Ci nic nie zrobi.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście z automatycznym wznawianiem ogłoszeń, kup teraz i licytacji.😁

oznacz moderatorów