anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zdobyć zieloną cenę "Gwarancja najniższej ceny"

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Jak zdobyć, jako sprzedawca zieloną cenę na ofercie "Gwarancja najniższej ceny"?

Gdzie ewentualnie mogę przeczytać warunki?

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

Spełniam wszystkie warunki i nic... Posiadam własne produkty z własnym kodem EAN. Czy to może być problemem?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:40691308 podejrzewan ,że chodzi o to -

oznacz moderatorów

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria Mam wystawione oferty jeszcze na er*i, empiku i wszędzie cena jest wyższa, bądź taka sama.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:40691308 piszesz ,, Posiadam własne produkty z własnym kodem EAN ,, prawdopodobnie ma wpływ powszechność produktów  ,ale dopytamy  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40691308 możesz podać mi przykład tej oferty? Porównanie z innymi sklepami robimy raz dziennie, więc jeśli rzeczywiście spełniasz wszystkie warunki i jutro do tego czasu znaczek się nie pojawi, dopiero wtedy możemy to sprawdzać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40691308 dziękuję, sprawdziłam jej warunki i wszystkie są spełnione, więc poczekajmy na weekendowe przeliczenia. Jeśli oznaczenie nie pojawi się do poniedziałku, zgłoś się proszę do nas ponownie. Wówczas będziemy to weryfikować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ @mdrogeria Dziękuje bardzo za miłą i szybką odpowiedź. Pozdrawiam Serdecznie! 😊

oznacz moderatorów

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ @mdrogeria Dzień dobry. Miałem się kontaktować, gdyby sytuacja się nie zmieniła do poniedziałku. Także zgłaszam się.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40691308 Dziękuję za informację. Zweryfikuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Wiadomo coś w mojej sprawie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40691308 Kiedy dostanę odpowiedź, to dam Ci znać

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40691308 Cześć. 🙂 Dostałam odpowiedź, że obecnie nie ma możliwości włączenia w tej ofercie oznaczenia "gwarancja najniższej ceny", ponieważ technicznie nie możemy z nią porównać innych ofert. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

Czy można rozwinąć? Co mam rozumieć przez brak możliwości porównania ofert technicznie? A w jaki sposób są porównywanie inne oferty od innych sprzedawców? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40691308 Przykro mi, ale nie będę rozwijać tematu, ponieważ są to nasze informacje wewnętrzne. Jako sprzedający nie masz bezpośrednio wpływu na to, jakie towary są objęte weryfikacją w związku z oznaczeniem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem. A co do technicznych spraw, to  czy jest coś, co mogę zrobić jako sprzedawca, aby wystąpiła możliwość porównania technicznego? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40691308 Nie, niestety nic nie możesz zrobić. Niewykluczone, że to oznaczenie (kiedy tylko będzie taka możliwość) pojawi się w Twojej ofercie, weryfikacje ofert odbywają się 2 razy dziennie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40691308
#9 Pomysłodawca#

Sprawdzana jest dwa razy dziennie. A kiedy są przyznawane? 

oznacz moderatorów