anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić czas dostawy we wszystkich ofertach na raz

MAMY ROZWIĄZANIE!
chslodz
#8 Zapaleniec#

Witam,

Chciałbym zmienić czas dostawy w swoich ofertach z jednego dnia na wysyłkę na np 3, w jaki sposób mogę to zrobić tak aby nie wchodzić w każdą oferte z osobna tylko za jednym razem? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@chslodz wejdź proszę w Moje oferty, zaznacz oferty, w których chcesz edytować czas wysyłki, najedź na przycisk [edycja grupowa] i kliknij [czas wysyłki]. Następnie wybierz czas, który będzie obowiązywał dla zaznaczonych ofert i kliknij [zapisz] 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
chslodz
#8 Zapaleniec#

Super, bardzo bardzo dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów
OhmycatCube
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, nie wiem, czy nastąpiły jakieś zmiany, czy też nie wiem jak znaleźć "Moje oferty". W menu widzę jedynie Moja sprzedaż, lub Mój asortyment. Oferty wyświetlają się w Moim asortymencie. Można zaznaczyć wszystkie, ale nie przycisku Edycja grupowa oraz Czas wysyłki.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OhmycatCube, zakładka Moje oferty została zastąpiona przez Mój asortyment. Masz tam opcję grupowego zarządzania ofertami. Zaznacz na liście ofert wybrane z nich (lub zaznacz wszystkie), a wyświetlimy Ci belkę z akcjami, które umożliwiają grupowe zarządzanie ofertami.

Zrzut ekranu 2022-06-16 o 11.01.25.png

 Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
eol_pl
#7 Wielbiciel#

a jak to zrobic dla 50 tyś. ofert na raz?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@eol_pl nie da się na raz. 

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Da się posortować oferty w widoku "mój asortyment" po czasie wysyłki czy taka funkcjonalność nie istnieje bo nie jest potrzebna?

Moim zdaniem jest bardzo potrzebna a jej nie ma.

oznacz moderatorów