anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zmienić gabaryt przesyłki Allegro Paczkomaty 24/7 InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
falafel1
#8 Zapaleniec#

Wybrałem przesyłkę typu Paczkomaty 24/7 InPost. Etykieta wydrukowała się z literką typ gabarytu A. Niestety przysyłka ta nie mieści się do otwierającej się przegródki. Jak zmienić wielkość przesyłki na B? Bardzo proszę o pomoc bo klient czeka na przesyłkę a nie wiem jak mu ją nadać..

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
FutuStal-pl
#10 Popularyzator#

Nie da się zmienić już wygenerowanej...

Jedyne co możesz co możesz zrobić to utworzyć nową z odpowiednim gabarytem, a z tej starej wystąpić o "zwrot kosztów za niewykorzystaną etykietę".

Natomiast jeśli była to przesyłka Smart! to takie rozwiązanie nie działa i wciąż nie mam na Smart! sposobu, więc po prostu pilnuje 😉

oznacz moderatorów
falafel1
#8 Zapaleniec#

jeszcze ostatnie pytanie - gdzie mogę wystąpić o zwrot kosztów za niewykorzystaną etykietę?

Sorki jeżeli zadaję głupie pytania....

oznacz moderatorów
FutuStal-pl
#10 Popularyzator#

https://inpost.pl/formularz-kontaktowy

i z listy wybierz: Chcę otrzymać zwrot środków za niewykorzystaną etykietę

Wpisujesz Imie, Maila i numer przesyłki 🙂

W opisie napisz, że wygenerowano przez pomyłkę i po sprawie, maks 2tygodnie oddają kasę na konto w MP 😉

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

W tej sytuacji nie zmienisz . Możesz nadać w POP  lub przez odbiór kurierski lub wygenerować drugą z prawidlowym gabarytem ,a starą po przeterminowaniu zglosić do zwrotu środków .

oznacz moderatorów
FutuStal-pl
#10 Popularyzator#

@mdrogeriaWłaściwie nie trzeba czekać, aż się przeterminuje 😜 ja zawsze robię w przeciągu 10-15 minut, aby było widać faktyczną ludzką "Pomyłkę" 🙂

oznacz moderatorów
falafel1
#8 Zapaleniec#

A jak wygenerować drugą? W managerze paczek niestety nie mogę, gdyż nie mogę powtórnie importować z konta danych.? hmm... bo ta etykieta już jest wygenerowana?

oznacz moderatorów
FutuStal-pl
#10 Popularyzator#

Musisz zmienić w filtrach na "Wygenerowane" i zaciągnąć ją jeszcze raz

W MP powinno być

oznacz moderatorów
FutuStal-pl
#10 Popularyzator#

Inpost MP.png

oznacz moderatorów