anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmniejszyć wskaźnik o przyznanych wypłatach z POK?

IMJ_STYLE
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem w związku z wnioskami Pok ktoś pomoże SPRAWA PILNA???Mamy rozpoczęte wnioski POK pracownik dał ciała pomijając Nasz błąd mamy -180 punktów nie mamy żadnej rozpoczętej dyskusji żadnej wiadomości jak mam zmniejszyć ten wskaźnik???

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

IMJ_STYLE
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poproś tu na forum o zadawanie pytań w momencie jak będziesz szybko mógł odpowiadać ,to trochę poprawi ci statystyki.

oznacz moderatorów

IMJ_STYLE
#7 Wielbiciel#

Możesz opisać dokładnie bo terminowość odpowiedzi mam bardzo dobrą jestem 5 godzin w aucie wiec moge pisać

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No to się pospieszyłem i sam dałem ci pytanko ,postaraj się jakieś kropki chociaż dać w odpowiedzi .

oznacz moderatorów

IMJ_STYLE
#7 Wielbiciel#

Ale w jakiej odpowiedzi żadnej dyskusji nie mam założonej ani w wiadomości centrum wnioski sa zaakceptowane i tyle jak mam zmniejszyć skale 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@IMJ_STYLE przykro mi, ale nie wiem jak mogę Ci pomóc. Ten wskaźnik pokazuje ile wniosków o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących zostało wypełnionych po nierozwiązanej dyskusji i technicznie nie mam możliwości zmiany tego ile wniosków zostało złożonych. 
Rozwiązaniem może być kontakt z kupującymi i wyjaśnienie z nimi problemów transakcyjnych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów