anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jaka najbezpieczniejsza metoda zapłaty?

tricolor3
#7 Wielbiciel#

 

Jesli sprzedaje przedmioty jaka będzie najbezpieczniejsza metoda zapłaty od kupującego? Chodzi mianowicie o to aby kupujący nie oszukiwał przez wycofywanie przelewów, kupowanie a potem np. zgłaszanie utraty karty aby domagać się zwrotu kwoty, która została wysłana przy zakupie

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

konto zamknięte
Nie dotyczy

Obie opcje AF i PayU są dobre 🙂 za wycofywanie grozi ban i CL 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedając na Allegro automatycznie udostępniasz zapłatę przez Allegro Finanse, w ramach czego udostępniasz wiele metod zapłaty, także kartą. Nie masz na to wpływu. Nie możesz sobie wybrać jednej metody i takich płatności żądać.

Oooo, już widzę, co sprzedajesz. Nie licz na to, że kogoś naciągniesz na niedziałającą grę, postać itp. Na Allegro działa Program Ochrony Kupujących, niezależnie od metody zapłaty.

oznacz moderatorów

tricolor3
#7 Wielbiciel#

ale chyba w wystawionej ofercie mogę napisac jakie platnosci akceptuje , wiec kupujący powinien się do tego ustosunkowac

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie możesz, przeczytaj wyżej mój poprawiony tekst.

oznacz moderatorów

tricolor3
#7 Wielbiciel#

"Nie licz na to, że kogoś naciągniesz" ??? To właśnie ja chce się bronić przed nadużyciem ze strony kupującego a nie na odwrót

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tricolor3 Ty się nie musisz przed niczym bronić, otrzymujesz wpłatę i wysyłasz towar. Jeśli racja jest po Twojej stronie, nikt Ci wpłaty nie zabierze.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, on się boi, że ktoś zapłaci i zrobi cashback po otrzymaniu danych do konta, ja mam nadzieję, że AF i PayU nie pozwalają na cashback, od tego jest POK.

oznacz moderatorów

tricolor3
#7 Wielbiciel#

Dokładnie, po za tym przy wirtualnych przedmiotach nie ma możliwości udowodnić , ze dany przedmiot został dany przekazany kupującemu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ja bym ci radził nie sprzedawać kont i tyle, bo to bezsens jest 🙂
włącz sobie stream, niech ludzie oglądają, na tym zarabiaj 😛

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

przykro mi, to nie taxi, nie możesz kupującym kazać płacić kartą 🙂
kto jak kto, ale @xyz96 wie co kto może 😄 bo w sumie jakbyś sobie to wyobrażał?
nie ma opcji zaznaczenia, masz dodatkową opcję PayU, jeśli chcesz, jak nie to nie 🙂

oznacz moderatorów

tricolor3
#7 Wielbiciel#

Przy wiadomych nadużyciach placenia kartą taka opcja jest dostepna bez możliwości blokady to chyba dużo mowi o calosci. Wystarczy spojrzeć na tematy gdzie co chwila ktoś się oszukuje by wiedzieć, że cos ktoś kiepsko obmyślił. 

Dzieki za odpowiedzi

oznacz moderatorów