anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki powinien być % feedbaków?

emiliaqq
#7 Wielbiciel#

Witam.

Jaki powinien byc procent opinii pozytywnych jak jest 50 pozytywnych i 1 negatyw? Z tego co obloczam to powinien być 98,03.... czyli 98%. Na jednim koncie mam dokładnie takie opinie i system wylicza mi 97.9%.

Mam juz tak od 2 dni

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

cookie000
#15 Entuzjasta#

@br. 

Generalnie na allegro nic nie może być proste. Tajemnice i sekrety (już na ten temat limeryk z Kasiulką i Olą popełniłem ;D ) Pewno muszę porozdawać wpunktów na prawo i lewo (co robię od wielkiego 🔔), dostać parę razy więcej, złapać rozwiązań (za którymi nie latam jak za 👗👗 ;D ), bo wysiedzianych minut i przeczytanych postów (małe) co nieco już mam. Patrząc na podawane statystyki na koncie - jest jeszcze kilka tych zmiennych, ale co ma być to będzie, i nie muszę dostawać indywidualnych uprawnień pod stołem 😊

@LEW433 

Według mojego rankingu już osiągnąłeś absolutnego maksa ;D

@Kaliope_Brzeg 

Psik, kocie ! 🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja o tym wiem,😁 dlatego nasza krulowa upominała się o specjalny tytuł, wówczas wpadliśmy na pomysł żeby awansować ją na krulową🤣

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

Kilka postów/kilkanaście minut/parę wyświetleń stron na AG po tym wpisie - stało się.
Nie będę snuł wersji, że to jednak działanie ręczne, a jedynie czysty zbieg okoliczności, więc uznaję zdobycie opcji awatara na legalu ;]

Powodzenia dla innych, którzy na taką opcję czekają ;]

[W domyśle: akceptuję wszystkie ciasteczka ;D ]

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Posiadam jabłecznik, może być.🤣

oznacz moderatorów