anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata allegro inpost - za co?!

MAMY ROZWIĄZANIE!
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, wlasnie zauwazylem, ze allegro pobralo mi 2x po 1,99zl dnia dzisiejszego za jakies "allegro paczkomaty inpost"?

Jakim prawem? z tego co wiem jest to oplata od sprzedazy oferty z usluga smart, ja po 1 nic dzisiaj nie sprzedalem, a dostalem dwa obciazenia z tego tytulu. O co tutaj do jasnej ciasnej chodzi?!a1.png

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

CypisOfficial Może wczoraj nadawałeś w paczkomacie , a dzisiaj paczki były podjęte przez kuriera z paczkomatu .Korzystając z opcji ,, wysyłam z allegro ,, opłata obciąża Twoje konto w takim właśnie momencie .

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Zdaje się, że opłata jest naliczana dopiero w momencie odbioru paczki przez klienta 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaliope_Brzeg 🐦😁 opłata jest naliczana w momencie nadania czyli aktualnie wyjęta przez kuriera z paczkomatu .

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Sprawdź i przekonasz się, że mam rację 😁 Klient odbiera paczkę i dopiero wskakuje opłata.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

@Kaliope_Brzeg @mdrogeria

Dzięki gryzonie za odp, rozwiaza wasze watpliwosci, oplata jest pobierana w chwili odebrania przez kupujacego paczki. Wiem, bo wlasnie sprawdzilem

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@CypisOfficial Masz podane numery zamówień, których dotyczą naliczone opłaty. To transakcje z 27.10 i 29.10. W obu przypadkach darmowa dostawa w ramach Allegro Smart!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów