anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie dalsze kroki jesli otrzymalam zamowienie na zakup przedmiotów które sprzedaje?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gradient_welding
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry, mam pytanie jakie dalsze kroki, jesli otrzymalam zamowienie na zakup przedmiotów  które sprzedaje? Co muszę przede wszystkim zrobić?

Dziękuję za informację

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
az1rael
#21 Demiurg#

jak ci przyszła wiadomość w rodzaju zeskanuj kod QR albo podaj mail albo odbierz czek potwierdzając swoje dane do wpłaty to to wałek 

oznacz moderatorów
Gradient_welding
#7 Wielbiciel#

Nie ja mówię o tym że ja pierwszy raz jestem zarejestrowana na tej platformie, i dziś otrzymałam pierwsze zamowienie od klienta I co ja dalej powinnam zrobić? Aaa i jeszcze  Jeśli firma jest zarejestrowana pod jednym adresem a magazyn na którym leży towar na innym, co powinnam wpisać? 

Rozumiem że kurier podjedzie pod dany adres tak?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gradient_welding w jaki sposób nadajesz przesyłki? 
Jeśli przez Wysyłam z Allegro to obecnie zamówienie podjazdu kuriera nie jest możliwe, a przesyłki możesz nadać w urzędzie pocztowym. 

W sekcji Nadawca, w polu Urząd nadania jeśli nadajesz przesyłkę:

  • na umowie własnej – automatycznie wpiszemy urząd, który jest przypisany do Twojej umowy własnej – przesyłkę możesz nadać wyłącznie w tym urzędzie lub
  • na umowie Allegro – musisz wybrać placówkę Poczty Polskiej i nadaj ją w dowolnym punkcie.

Jeśli nadajesz przesyłki w narzędziu przewoźnika, pamiętaj, aby podać prawidłowy adres e-mail kupującego z Allegro, tutaj znajdziesz informacje na ten temat.

Jako początkującej sprzedającej polecam CI bardzo materiały edukacyjne z Akademii Allegro, na pewno pomogą Ci się odnaleźć przy pierwszych zamówieniach.
W razie wątpliwości, zapraszamy tutaj na forum 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Gradient_welding
#7 Wielbiciel#

Dziękuję A czy może być opcja własna wysyłka,tzn zamówienie klient składa przez Allegro ale wysyłka jest jest przez sprzedawcy?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gradient_welding Tak, oczywiście, jest taka opcja w cenniku dostaw. Natomiast zwróć uwagę, że w takim wypadku nie będziemy mogli śledzić statusu przesyłki, co spowoduje spadek jakości sprzedaży. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Gradient_welding
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi Dzien dobry, a gdzie dokładnie ja mogę tą opcje zmienić?(wysyłka własna )

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Gradient_welding Jeśli zamówienie zostało już złożone i klient wybrał przewoźnika, to nie zmienisz tego. Wyślij paczkę kurierem i dodaj jej numer w zakładce Zamówienia (https://help.allegro.com/sell/pl/a/dlaczego-warto-udostepnic-klientom-numer-przesylki-i-jak-to-zrobi...).

Na przyszłość wysyłkę własną możesz dodać w cennikach dostaw ("dostawa kurierska" lub "dostawa przez sprzedającego" w zależności od tego, co masz na myśli pisząc wysyłka własna 🙂 )

oznacz moderatorów