anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie teraz są wymiary paczek DPD i kurier48?

COMTER
#9 Pomysłodawca#

CZy paczki 135x30x30 to wymiar który mieści się w przesyłkach Allegro? Suma 195.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

COMTER
#9 Pomysłodawca#

waga faktyczna paczki to 8kg a gabarytowa 121kg. Czyli co? Nie muszę jej nadawać jako gabarytu tylko paczkę 8kg?Czy podliczy mnie od razu jako gabaryt?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@COMTER jak 121 kg gabarytowej to przekraczasz i jak zweryfikują będzie dopłata 😞

Porównujemy wagę rzeczywistą i wagę gabarytową i bierzemy pod uwagę, która z tych wartości jest większa 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#
  •  
  • No porównuję i gabarytowa jest większa. Co mi to daje? Jak wpiszę 8kg to będzie dopłata czy nie, tylko to chcę wiedzieć.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wymiar waga i waga gabarytowa i to wszystko należy brać pod uwagę...skomplikowane?😐

oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Tak. Jak wyżej pytałem:Czyli co? Nie muszę jej nadawać jako gabarytu tylko paczkę 8kg?Czy podliczy mnie od razu jako gabaryt? Wcześniej nie miałem tego problemu jak był jeszcze sendit bo liczyli kg nie gabaryt. I pocztex też liczy wagę faktyczną i wymiary.

oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Widzę, że dla rozwiązujących też jest to skomplikowane udzielenie prostej odpowiedzi  na to czy wpisać wagę faktyczną 8kg czy jak podam wymiary to skasuje mnie za gabaryt. Cenniki z linków przed napisaniem znalazłem a opisu DPD nie rozumiem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli waga gabarytowa przekracza to policzą zgodnie z tym, wówczas bez znaczenia że waga rzeczywista mieście się w przedziale.

oznacz moderatorów