anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość wysyłki, dlaczego system pokazuje brak w kolumnie "data wysyłki"?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MevoSklepPL
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Mam pytanie dot. Jakości Wysyłki:

Na jakiej podstawie system określa czy wysyłka została dokonana i kiedy? zapewne po statusach presyłek od przewoźnika..

Dlaczego więc dla zamówienia z dnia 7 cze 2021, 23:06 gdzie etykieta została wygenerowana 08.06.2021 16:10 a paczka nadana godzinę później  8 Cze 2021, 17:07 system pokazuje brak w kolumnie "data wysyłki" jednocześnie zaniżając statystyki?

Bardzo proszę o wyjaśnienie i korektę.

Jacek, MevoSklepPL

 
3778a621-c7d4-11eb-a5ec-0755c296b56c INPOST 643332148143603131868398
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
annas14-firma
#16 Inspirator#

@MevoSklepPL Teraz liczy się skan wyjęcia z paczkomatu:

 9 Jun 2021, 8:04 Odebrana od Nadawcy.

Za późno została włożona, aby kurier wyjął tego samego dnia.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

To teraz zawożąc przesyłki po zakończeniu pracy po 16-tej wszystkie mogą zostać uznane jako nadane w dniu następnym jak dopiero pojawi się kurier to kompletnie rozwala statystyki sprzedawcą którzy tak wysyłają .

oznacz moderatorów
autawskali_pl
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem co  MevoSklepPL

System pokazuje brak w kolumnie "data wysyłki".

Nawet jeśli kurier odebrałby tą paczkę następnego dnia to System powinien pokazać NASTĘPNY DZIEŃ w kolumnie "data wysyłki" a nie "brak".

Poza tym ja zanoszę paczki do POP o 11. Kurier zabiera je o 15. Co ciekawe te przeznaczone do paczkomatu mają dobrą datę wysyłki. A te które idą do domu klienta, w polu data wysyłki mają "brak". Co też ciekawe klikając śledzenie paczki (na stronie inpost) wszystko jest w porządku. Więc ewidentnie błąd jest po stronie sytemu allegro.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

MevoSklepPL jeśli masz możliwość zamawiaj kuriera lub nadawaj w oddziale , drugim rozwiązaniem jest wydłużenie czasu wysyłki .

oznacz moderatorów
MevoSklepPL
#9 Pomysłodawca#

dzięki

oznacz moderatorów