anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z weryfikacja konta.

HotGame
#7 Wielbiciel#

Hej,

Mam problem z weryfikacją rzetelności mojej osoby + towaru, która chce sprzedawać na Państwa platformie.
Poproszono mnie z działu bezpieczeństwa o przesłanie dowodu osobistego 2 strony - to zrobiłem. Następnie o zdjęcia towaru z fakturami - to tez wykonałem. Następnie jeszcze raz zdjęcia towaru wraz z karteczką nazwa konta + datą - wykonałem. Towar został zakupiony specjalnie pod sprzedaż na Państwa platformie. 

Niestety jakimś cudem weryfikacja nie przebiegła pomyślnie i jestem zablokowany na czas nieokreślony.

Czy ktoś z Państwa miał taki przypadek?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@HotGame Tak, bywały takie przypadki. Mimo spełnienia wszystkich wymagań Allegro zdarza się, że konto pozostaje zawieszone. Czasem powody bywają niejasne, po prostu Allegro uznaje, że mimo wszystko sprzedaż może być ryzykowna i może zachodzić konieczność wypłaty kupującym rekompensaty z Programu Ochrony Kupujących. Pisz do Allegro i pytaj o powody blokady, może jednak Ci ją zdejmą. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

HotGame
#7 Wielbiciel#

Jestem w korespondencji z Allegro od tygodnia. Już nie wiem co mogę zrobić. Firma specjalnie powstała pod sprzedaż na Allegro. Zainwestowałem nie małe pieniądze w towar jak i w sprzęt.

oznacz moderatorów

HotGame
#7 Wielbiciel#

Czy zna ktoś adres korespondencyjny do Allegro? Chciałbym, aby kancelaria rzuciła na to oko.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HotGame nasz adres korespondencyjny to: ul. Grunwaldzka 182 | 60-166 Poznań. 
Tematy dotyczące blokady wyjaśniaj proszę w korespondencji e-mailowej z zespołem, który zajmuje się tym tematem. Jeśli podjęli decyzję, że nie mogą zweryfikować Twojego konta musieli mieć ku temu powody.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

HotGame
#7 Wielbiciel#

Dziękuje bardzo. Jeżeli moje odwołanie nie przyniesie skutku, niestety będę zmuszony z korzystania z kancelarii.

oznacz moderatorów