anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jest jakiś problem z allegro?

Client:110843793
#7 Wielbiciel#

Dlaczego gdy zarządziłem wypłatę pieniędzy w piątek , nie dostałem przelewu do tej pory? Metoda PayU, jest jakaś awaria? Błąd? Oco chodzi? Co ja mam teraz zrobić? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Halfrunt
#19 Nestor#

Przelewy chodzą normalnie, ja dostaję następnego dnia roboczego po zleceniu wypłaty. 

Sprawdź czy dostałeś maila od Allegro o wypłacie środków, sprawdź też na koncie Allegro czy te środki wyszły z tamtąd. No i czy masz aktualny numer konta w polskim banku.

oznacz moderatorów

Client:110843793
#7 Wielbiciel#

Mam na maila o wypłacie od allegro , numer konta też się zgadza i jest aktualny , jak patrzę na soldo do wypłaty jest 00.00 

I co teraz ja mam zrobić? 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Napisz przez formularz kontaktowy z prośbą o przesłanie potwierdzenia wypłaty środków i z takim potwierdzeniem zgłoś się do swojego banku. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:110843793 Od 15 lutego jest automatyczne naliczanie płatności i póki Twoje obciążenia w tym miesiącu się nie wyzerują to wszystko co zarabiasz idzie na konto zaległości wobec portalu.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@kolekcjoner608 tak ale zlecenie wypłaty środków notabene potwierdzone mailem od Allegro przerywa automatyczne pobieranie prowizji z tych środków. 

@Client:110843793 tam gdzie masz saldo 0 sprawdź też czy w historii jest zarejestrowana wypłata, jeśli tak to musisz kontaktować się bezpośrednio z allegro. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110843793 sprawdziłam to i przelew z 16.02 został poprawnie zlecony na konto o numerze 8910****4507. Więc do końca poniedziałku powinien zaksięgować się na Twoim konice, napisz proszę do nas z prośbą o przesłanie potwierdzenia tej wpłaty, abyś mógł wyjaśnić tę sprawę z bankiem, tak jak sugeruje @komis-bell
Dodam, że automatyczne pobieranie opłat z wpływów dotyczy tylko kont firmowych. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów