anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem na urlopie, czy mogę zapauzować możliwość zakupu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
magda_m_s
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, nie chciałabym skończyć oferty, ale jestem na urlopie i gdyby ktoś miał kupić produkt w ciągu kilku dni, nie byłabym w stanie na czas wysłać. Widziałam, że na allegro jest znaczek pauzy, ale nie wiem co on oznacza i nie chciałabym nieopatrznie zakończyć ogłoszenia, żeby nie musieć zakładać nowego.

Czy jest jakaś możliwość pozostawienia ogłoszenia z wiadomością, że nastąpi opóźnienie w wysyłce? Czy jest możliwość "zapauzowania" ogłoszenia?

 

Czy powinnam po prostu napisać, że przez najbliższy tydzień - 2 tygodnie nie będę w stanie paczki wysłać?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
kostas11
#21 Demiurg#

@magda_m_s na allegro nie ma urlopów, zakończ sprzedaż, bo jak wrócisz to już nie będzie do czego 😞 pamiętaj o dyskusjach, odbieraniu zwrotów konsumenckich, reklamacji itp.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/jak-dziala-opcja-przer...

Jak ustawić Przerwę w sprzedaży
  1. Przejdź do zakładki Przerwa w sprzedaży na swoim koncie. Znajdziesz ją w sekcji Ustawienia sprzedaży w menu Moje Allegro.

    kostas11_0-1689424883698.png

     

  2. W sekcji Zleć zawieszenie sprzedaży wybierz, czy chcesz zawiesić sprzedaż od razu, czy w innym terminie. Jeśli zlecasz zawieszenie na później, wskaż też odpowiednią datę w kalendarzu.

kostas11_1-1689424884003.png

 

  1. Kliknij [zleć zawieszanie].
  2. Potwierdź, że na pewno chcesz zmienić status swoich ofert.
  3. Gotowe! Za kilka, maksymalnie kilkadziesiąt minut wstrzymamy wszystkie Twoje oferty. Jeśli wybierzesz datę rozpoczęcia przerwy w przyszłości, wstrzymywanie ofert rozpoczniemy o północy wybranego dnia.
________
Κώστας
oznacz moderatorów