anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jkie korzyści dają Przelewy24?

MAMY ROZWIĄZANIE!
borneq
#9 Pomysłodawca#

Niedawno zweryfikowałem się w Przelewy24.

Jaka korzyść dają z porównaniu z poprzednią metodą wplaty a Allegro na moje konto bankowe?

Czy są błyskawiczne?

Kilka minut temu zleciłem przelew, jeszcze nie mam w banku.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

W sprzedaży musisz mieć aktywowane Przelewy24 i PayU, a korzyść taka jak taką metodą ktoś zapłaci to będziesz mógł przelać na swoje konto bankowe. Tu masz odpowiedzi: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/usluga-przelewy24-w-allegro-najcze...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@borneq Przelewy24 nie dają żadnych korzyści, podobnie jak PayU, to pośrednicy w płatnościach. Zaraz po wpłacie otrzymujesz info o wpływie środków na Allegro Finanse, po czym musisz sobie te pieniądze wypłacić na konto bankowe. Wypłaty są realizowane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu. Korzyścią może być to, że możesz mieć dzięki temu niższe ceny wysyłek w systemie Allegro. Po wpłacie bezpośrednio na konto paczkę nadasz zazwyczaj drożej.

oznacz moderatorów
borneq
#9 Pomysłodawca#

W jaki sposób taniej, jak to zależy od poczty?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak taniej? sprzedajesz na Allegro to są takie formy płatności przez kupujących, ty musisz je aktywować żebyś mógł je sobie wypłacić.

oznacz moderatorów
MM-shop
#8 Zapaleniec#

Uściślając: sprzedając na Allegro sprzedawca nie musi tylko MOŻE aktywować formę płatności Przelewy24. Jeśli jej nie aktywuje to klienci nie mogą płacić za jej pośrednictwem.
Aktywacja Przelewy24 rozszerza listę metod płatności dla kupujących. Mają oni wtedy większy wybór i swobodę. Czasami klient ma różne uprzedzenia i trzeba wyjść mu na przeciw.

oznacz moderatorów