anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy dostanę swoje pieniądze?

MAMY ROZWIĄZANIE!
krzysztoforek12
#7 Wielbiciel#

3 października sprzedałem obraz za 350 zł, prowizja oczywiście została już dawno naliczona (i tak z opóźnieniem bo zamówienie wpłynęło o 20:12, opłata za obsługę transakcji o 20:14, natomiast kolejna opłata za nadanie przesyłki InPost dopiero dzień później 4 października o 17:42). 

Jest 6 października a pieniędzy za obraz dalej nie ma na Wpłatach od kupujących! Jest napisane: ''Nie masz wpłat do rozliczenia.'' podczas gdy ja nie wypłacałem żadnej gotówki, środki powinny więc znajdować się w sekcji Wpłat od kupujących. Co więc stało się z moimi pieniędzmi i kiedy mogę je otrzymać? Proszę o pilną odpowiedź. Sprzedawałem już na Allegro Lokalnie i nigdy nie było takiego problemu.

Krzysztof

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

krzysztoforek12 jeśli kupujący zapłacił środki masz tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

teraz musisz wypłacić na swoje konto .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@krzysztoforek12

A nie była to wysyłka za pobraniem?

Nie udostępniaj tych form dostawy, wtedy prowizja nie będzie naliczana bez zapłaty z góry.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztoforek12, z tego, co widzę, wypłata w wysokości 358,99 zł została zlecona na Twoje konto 4 października. Sprawdź, proszę, czy nie widzisz tych środków na rachunku wskazanym do wypłaty. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
krzysztoforek12
#7 Wielbiciel#

Jest, rzeczywiście, dopiero teraz przyszło.

Dziękuję!

oznacz moderatorów