anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kiedy kasują się ostrzeżenia?

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

dostałam jedno ostrzeżenie jeszcze przed przekształceniem konta na firmowe i teraz ukończyłam kurs na allegro po którym miałam dostać możliwość sprzedaży w smarcie mimo iż nie mam 5 ocen jeszcze od różnych kupujących. I okazuje się że przez to ostrzeżenie nie mogę dostać smarta, i co teraz te ostrzeżenia mogą zostać zdjęte przez pracownika allegro? czy musi minąć jakiś czas żeby się skasowało z automatu ? czy w przypadku ostrzeżenia na koncie nie można mieć nigdy smarta?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Codziennie przeliczane są Twoje dane dotyczące jakości sprzedaży i obejmują okres ostatnich 30 dni. Wszystko więc zależy od tego kiedy otrzymałaś ostrzeżenie. Gdy ten dzień przestanie się wliczać do puli 30 branych pod uwagę, ostrzeżenie przestanie mieć wpływ na brak możliwości wystawiania ofert z darmową dostawą w ramach Allegro Smart!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

W wątku: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/początkujący-sprzedawcy/kiedy-kasują-się-ostrzeżenia/td-p/264445, jeden z użytkowników pisze, że miał nie mógł włączyć SMARTA w ofertach sprzedaży, ponieważ dostał poprzednio jakieś ostrzeżenie  od Allegro. Nigdzie nie mogę tego znaleźć w regulaminie, ale może Wy wiecie, czy to jest sprawa wciąż aktualna?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tylko_ksiazki Tak, ten zapis jest wciąż aktualny i opisuje go art. III, pkt. e, ppkt. 2 regulaminu Allegro Smart dla Sprzedających

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tylko_ksiazki
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź!

oznacz moderatorów