anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam 5 monet za wystawienie książek ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
sarek01
#8 Zapaleniec#

Promocja na monety - można było odebrać 5 monet za wystawienie książek na Allegro Lokalnie. Akcja trwała do 1 maja 2022r. Jeszcze nie otrzymałem monet a spełniłem warunki. Można wiedzieć kiedy je otrzymam?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@sarek01 co jest w regulaminie ???

przeważnie trzeba je odebrać, sprawdź Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety poprzez kliknięcie w [Odbierz] 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sarek01
#8 Zapaleniec#

Byłem tam i niestety nie ma takiej opcji aby pobrać te monety. A regulamin promocji, właśnie szukam po całym internecie, może odnajdę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
sarek01
#8 Zapaleniec#

Dziekuję za linki. Znalazłem regulamin tej promocji. Jakby ktoś potrzebował to jest on tu:

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-zgarnij-5-monet-za-zakup-w-kategorii-ksiazki-i-komi...

Jest tam napisane że: "Opcja odbioru dodatkowych Monet za wystawienie Towaru na Allegro Lokalnie zostanie udostępniona w przeciągu 3 dni roboczych od zakończenia Promocji w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Dodatkowe 5 Monet będzie można odebrać do 8.05.2022."

Tak że chyba muszę jeszcze poczekać spokojnie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sarek01 a widzisz na allegro trzeba czytać regulaminy bo można coś przeoczyć i przepadną monety 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sarek01
#8 Zapaleniec#

Dziś już jest 7 maj a monet z akcji promocyjnej jak nie było, tak nie ma...Dzwoniłem i pisałem w tej sprawie ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od Allegro. Tak sobie myślę, że może przez to że 30 kwietnia, a więc w czasie trwania tej akcji z monetami aktywowałem Allegro Smart na 1 miesiąc i dlatego nie otrzymałem tych 5 monet. Czy to możliwe?

Sprawdziłem przed chwilą w mojej poczcie, kiedy aktywowałem Smart na 1 miesiąc:

Data aktywacji
30 kwi. 2022, 05:58:09
Sposób aktywacji
KOD
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sarek01 Czy przed wystawieniem książek na Allegro Lokalnie dokonałeś zakupu w Allegro.pl, w kategorii Książki i Komiksy na kwotę wyższą lub równą 55 zł?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
sarek01
#8 Zapaleniec#

Nie dokonałem żadnego zakupu w tej kategorii, a jedynie wystawiłem na sprzedaż (dokładnie 3 książki) w czasie trwania akcji promocyjnej.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sarek01 Więc nie spełniłeś warunków promocji. Najpierw należało dokonać zakupu książek w kategorii Książki i Komiksy na Allegro.pl (koszt minimum 55 zł), za co przyznawaliśmy 5 monet. Następnie można było wystawić książki w Allegro Lokalnie i otrzymać kolejnych 5 monet.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów