anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient kupił jeden rozmiar ciuszka, a w wiadomości do sprzedającego poprosił o inny

MAMY ROZWIĄZANIE!
butik_seti
#8 Zapaleniec#

Cześć,

jesteśmy sklepem z polskimi ubrankami, więc często się zdarza, że sprzedajemy po jednej sztuce z rozmiaru danego typu ubrania. Taki towar u nas już nie wraca, bo nie jest dłużej produkowany.

Niestety dość często zdarzają się przypadki, że ludzie kupują jeden rozmiar, a w wiadomości informują, że chcą inny rozmiar lub kolor, którego nie mamy i nie będziemy mieć.

Zdarza nam się dzwonić do takich kupujących i informować ich, ale czasem są to osoby niemówiące po Polsku i wtedy nie możemy się do końca zrozumieć - ja proszę o anulowanie, a ta osoba myśli, że to ja anuluję zamówienie. I jak to jest, mogę to zrobić? Oznaczyć jako anulowane i zwrócić pieniądze?

 

butik_seti_0-1666959649405.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@butik_seti pierwsza lepsza Twoja oferta -https://allegro.pl/oferta/komplet-welurowy-falbanki-koronka-czerwony-polski-12711802959

Opis , zgodnie z tytułem mam wybór co prawda to tytuł z katalogu , ale w Twoim utworzonym nie ma wzmianki ,że sprzedaż dotyczy koloru czerwonego . Ja wiem , Ty wiesz , ale klient nie wie . Przykladaj się bardziej do umieszczenia istotnych informacji w tytule oferty .

oznacz moderatorów
butik_seti
#8 Zapaleniec#

Ok, zwrócę na to uwagę. Ale jak już taka sytuacja ma miejsce, a ja się nie mogę dogadać z kupującym, to mogę sama anulować zakup?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@butik_seti anulować może tylko klient .

oznacz moderatorów
butik_seti
#8 Zapaleniec#

Dzięki

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@butik_seti teoretycznie jak zwrócisz pieniądze przez allegro finanse i oddadzą Ci prowizje to nie liczą takiego zamówienia do statystyk

oznacz moderatorów
butik_seti
#8 Zapaleniec#

tak też uczyniłam

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@butik_seti popraw opisy i wywal Dostępne rozmiary :  92, 98, 104, 110, 116, 122

bo kilku nie da się wybrać 116 czy 122 więc Ci piszą w wiadomości 😞

111y1hye.png

https://allegro.pl/oferta/milutki-dres-welurowy-kaptur-rozpinany-bezowy-12757551568?fromVariant=1271...

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
butik_seti
#8 Zapaleniec#

 Niestety nieaktywne rozmiary są aktywne przy produktach które są jeszcze na stanie. Oferty są wielowariantowe. Dlatego tak to wyświetla. 

Problem kupującą rozwiązany pozytywnie 🙂

oznacz moderatorów