anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient Kupił konto League of legends i żąda zwrotu pieniążków.

MAMY ROZWIĄZANIE!
kacper13411
#2 Obserwator#

Witam. Klient zakupił konto league of legends dzień po otrzymaniu danych do konta podczas użytkowania przez niego owego konta. Klient pisze do mnie ,że jego konto nagle zostało zawieszone i żąda zwrotu pieniędzy otwierając dyskusje z Tematem "wadliwy produkt". Jednak konto które sprzedałem było bez żadnych blokad blokada pojawiła się dopiero kiedy klient użytkował już konto. Również podczas sprzedaży konta w moim opisie przedmiotu aukcji napisałem wyraźnie, że 'KONTO JEST WŁASNOŚCIĄ RIOT GAMES JA TYLKO I WYŁACZNIE SPRZEDAJE CZAS POŚWIĘCONY NA GRĘ". Blokada została nałożona przez Firmę Riot Games, a ja nie manipulowałem blokadą. Moje pytanie więc brzmi czy mogę mieć jakieś problemy za niezwrócenie pieniążków? Jeszcze raz dodam, że konto było sprzedane w stu procentach sprawne i zgodne z opisem.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @kacper13411 ,

wyraźnie piszesz, że sprzedałeś konto, a więc coś, co nigdy do Ciebie nie należało. Jeśli nie zwrócisz kupującemu jego pieniędzy, będzie on mógł zwrócić się o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących i prawdopodobnie ją otrzyma. Allegro będzie wtedy mogło nałożyć blokadę sprzedaży na Twoje konto i wszystkie inne powiązane konta (należące do członków  Twojej rodziny, domowników, współpracowników, itp.). Nie warto ryzykować.

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, możesz mieć problemy, zwłaszcza gdy "sprzedajesz czas". Kupujący być może po Dyskusji złoży wniosek do Programu Ochrony Kupujących i jeśli uzyska rekompensatę, Allegro może wymagać jej zwrotu od Ciebie, nawet pod groźbą zawieszenia konta. 

oznacz moderatorów
Wielkimati
#8 Zapaleniec#

Sprzedaż kont innym osobom jest niezgodna z regulaminem Riot Games. Konto zostało zawieszone całkowicie zasadnie. Oczywiście, że możesz mieć problemy.

Na twoim miejscu bym po prostu oddał pieniądze, by ograniczyć kłopoty powstałe z tego. W tym momencie jesteś po prostu niczym więcej, niż oszustem, który próbował omijać łamanie regulaminu pisząc nic nie znaczące **piiip**oły ze sprzedażą czasu poświęconego w grze.

oznacz moderatorów