anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient niepewny / zamówienie niepewne

aleta77
#7 Wielbiciel#

Witajcie , mam taki dylemat związany z kupującym 

- jest początkującym identyfikuje się numerem  105563588 , zamówienie jest  pobraniowe ale sugeruje że przesyłka ma być nadana przeze mnie (firmę kurierską ) w formule przedpłaty o tyle jest to dziwne , że kupujący założył konto aby kupić sprzęt ode mnie (głośnik bezprzewodowy) a w tym samym czasie  , weszło zamówienie tego samego przedmiotu , prawie o tym samym czasie z innego konta  wpłata przedpłatą 100%. Mamy duże doświadczenie z klientami offline (dlatego proszę o możliwą weryfikację  co o tym sądzicie , mając doświadczenie olbrzymie w systemie sprzedaży online - dziękuję z góry kolegom i koleżanką z Allegro. 

Pytanie czy to zbieg okoliczności i co ew. może kombinować tzw. "Świeżak " z tym zamówieniem za pobraniem.?  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Ziolko39
#21 Demiurg#

@aleta77 Pierwsze co powinieneś zrobić to skasować opcję dostaw "za pobraniem" i ew. "odbiór osobisty - płatność przy odbiorze" > to tylko same problemy. Przesyłka za pobraniem jest nadawana przez Ciebie > zanim wyślesz zadzwoń do kupującego, albo napisz maila z prośbą o potwierdzenie chęci zakupu. I wtedy zobaczysz co dalej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A masz jakiś kontakt z kupującym? jeżeli udostępniasz taki rodzaj dostaw to musisz się liczyć z potencjalnymi kłopotami, nie wyślesz to możesz mieć dyskusję, więc próbuj się skontaktować z kupującym.

oznacz moderatorów