anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

komentarze a Smart

accadia
#12 Orędownik#

Pytanie do moderatorów.

Czy planujecie jakieś zmiany w spełnianiu warunków do uruchomienia Smart?

Krew człowieka zalewa, jak na ponad 30 zakończonych transakcji nie można się doprosić o ani jedną ocenę. W tym tempie to ja 5 ocen zbiorę za pół roku.

Wystarczyłoby wprowadzić zasadę, że przy powiedzmy 50 zakończonych transakcjach z przesyłkami rejestrowanymi (przecież Was system jest w stanie wychwycić, czy przesyłka jest odebrana), co do których w ciągu np. 2 tygodni kupujący nie mają zastrzeżeń, Smart z automatu jest odblokowany. 

Klienci mają w 4 literach ocenianie transakcji, jeśli ta przebiegła bez problemu. Mało tego. Uważam, że prędzej trafią się nawiedzeni klienci, którzy wystawia kiepskie oceny, bo mają nieciekawe życie i gdzieś muszą sobie odreagować aby poczuć czując się panami. 

Wam również powinno zależeć, aby sprzedający, którzy chcą oferować taką opcje, mogli to robić - chyba nie trzeba tłumaczyć, że klienci szukają coraz częściej darmowej dostawy, a ja chciałbym  w końcu powiększyć swoją ofertę na AL - lecz bez Smarta widzę marne szanse na zainteresowanie nią. 

P.S. Darujcie sobie od razu odpowiedzi, w stylu: dziękujemy za opinię, poruszymy ją na panelu podczas zjazdu największych naukowców całego świata itp.  - liczę na jakąś konkretną odpowiedź, a nie formułkę nr 100. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@accadia Wystarczyłoby zrobić tak, że jeśli kupujący nie wystawił komentarza w określonym regulaminem czasie, to z automatu dostaje się pozytywa bez opisu + 3x5 gwiazdek. Dziękuję, dobranoc, można się rozejść😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

i zmienić to że po usunięciu komentarza można ponownie wystawić komentarz

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

od Allegro jako sprzedający miałem ok. 10 lat przerwy.. jedna rzecz pozostała niezmienna - wieczne problemy, wprowadzanie niedopracowanych pseudo-zmian oraz wrażenie, że konwersując z jakimś pracownikiem, ma się czasami  doczynienia z kimś niepełnosprawnym umysłowo (nadmienię, że to ostatnie wnioskuję po Waszych wpisach... również nie pakuję wszystkich do jednego wora, bo czytając gadane widzę, że sporo moderatorów potrafi fajnie i rzeczowo pomóc)

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Knowhere napisał: "Wystarczyłoby zrobić tak, że jeśli kupujący nie wystawił komentarza w określonym regulaminem czasie, to z automatu dostaje się pozytywa bez opisu + 3x5 gwiazdek."

Ej, to przecież mój postulat. Zacząłeś się ze mną zgadzać? To dobrze, dobrze.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

widać że trzeba przywrócić dawanie ocen kupującym by też mogli cieszyć się że coś dostają bo tak za nic to im się nie chce no chyba że negatyw to czasem napiszą.

oznacz moderatorów