anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat na InPost: Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro - co zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zondarex
#7 Wielbiciel#

Słuchajcie, co mam zrobić? W zakładce Zamówienia, wybieram dla sprzedanego towaru opcję Nadaj paczkę Allego InPost, otwiera się strona InPost i pojawia się komunikat: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Czy na stronie Allegro muszę coś gdzieś zaznaczyć?

oznacz moderatorów
56 ODPOWIEDZI 56
gbetker
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy dobrze pamiętam bo robiłem to dość dawno. Allego>moje konto>bezpieczeństwo>powiązane aplikacje. Sprawdź czy masz tam "Allegro InPost Integration". Jeżeli nie to logujesz się na stronie inpostu wchodzisz w zakładkę "Allegro Inpost" i dodajesz swoje konto allegro. Chyba, że od tego czasu coś się pozmieniało...

Pod tym linkiem znajdziesz instrukcję powiązania konta Managera Przesyłek InPost z Allegro. Pamiętaj, by przed przeprowadzeniem integracji wyłączyć blokadę wyskakujących okienek w ustawieniach przeglądarki, ponieważ ta blokada uniemożliwia ukończenie procesu. Właśnie w takim wypadku najczęściej pojawia się komunikat "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

 

Edytowano 16.03.2023

oznacz moderatorów
zondarex
#7 Wielbiciel#

Już sobie poradziłem, ale tak, dokładnie taka ścieżka. Pozdrawiam!!

oznacz moderatorów
strefakomputerow
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak jak kolega napisał. Najlepiej tam wejść, usunąć konto i dodać je ponownie.

Screenshot.png

oznacz moderatorów
elzbieta333
#8 Zapaleniec#

nie prawda nie pomaga, szlak człowieka trafia

oznacz moderatorów
jtm1986
#7 Wielbiciel#

Co za **piiip**o. Umiecie dobrze zrobić stronę? Nie da się w prosty sposób powiązać konta. **piiip**ć allegro.

oznacz moderatorów
Tomwpracy
#7 Wielbiciel#

Średnio co 3 miesiące następuje wspomniany problem, czy ktoś z Allegro i/lub inPost panuje nad tym?

oznacz moderatorów
an4a
#7 Wielbiciel#

Niestety nadal jest problem, a odpowiedź przez heldesk w żaden sposób nie pomogła, szlag trafia człowieka

oznacz moderatorów
Colombiana
#1 Nowicjusz#

u mnie to samo i zero rozsadnej instrukcji co z tym zrobic ...

oznacz moderatorów
Bartez0710
#7 Wielbiciel#

wszedłem na strone Inpost > wyślij przesyłki > import allegro paczkomaty 24/7 > zarządzanie kontami > akcje > powiąż ponownie i jakoś zadziałało wcześniej miałem ten sam problem co ty .

oznacz moderatorów
an4a
#7 Wielbiciel#

U mnie po kilku dniach naprawiło się "samo" 😉 więc to chyba jakiś powtarzający się problem techniczny...

oznacz moderatorów
Susel_71
#8 Zapaleniec#

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

od dwóch dni tak mam 😞 

Nie mam już siły do tego 😞  

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Susel_71 Spróbuj w zakładce Powiązane aplikacje usunąć powiązanie z InPost, a następnie powiązać tę aplikację z kontem ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Susel_71
#8 Zapaleniec#

Teraz dla odmiany przy powiązaniu konta z Allegro wyskakuje komunikat:

"Upsss
Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później."

 i tak w koło.... 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Susel_71 Jeśli dzisiaj problem nadal występuje, proszę, żebyś sprawdził czy się pojawia, kiedy korzystasz z innej przeglądarki niż dotychczasowa.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
marpl21
#7 Wielbiciel#

Nadal wystepuje od kilkugodzin z tym walcze bo chciałem nadać dwie przesyłki i nie jestem w stanie nic zrobić próbowałem przy pomocy Edge Firefox itd ale to nic nie daje a na stronie Inpostu nie ma nawet supportu żeby do nich zadzwonić i dowiedziec sie co jest grane

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marpl21 Prześlij nam zgłoszenie ze zrzutem ekranu, na którym widoczny będzie cytowany komunikat, przez formularz. Postaramy się pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
marpl21
#7 Wielbiciel#

Właśnie wysłałem

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@marpl21 Coś słabo szukasz, bo nr-y masz tu https://inpost.pl/kontakt oraz na samym dole strony głównej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_siarka
#8 Zapaleniec#

U mnie niestety nic nie pomaga, nie przerzuca mnie na Allegro, po usunięciu powiązania in post na Allegro nie mam go już w powiązaniach, pomimo dodania konta na nowo w managerze przesyłek 

oznacz moderatorów