anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat na InPost: Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro - co zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zondarex
#7 Wielbiciel#

Słuchajcie, co mam zrobić? W zakładce Zamówienia, wybieram dla sprzedanego towaru opcję Nadaj paczkę Allego InPost, otwiera się strona InPost i pojawia się komunikat: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Czy na stronie Allegro muszę coś gdzieś zaznaczyć?

oznacz moderatorów
56 ODPOWIEDZI 56
Client:44052296
#21 Demiurg#

@_siarka a masz odblokowane wyskakujące okienka? Może masz jakiś uruchomiony Adblock. Próbowałeś wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczna?

oznacz moderatorów
_siarka
#8 Zapaleniec#

Hm, nie wiem🙈. A jak to mogę sprawdzić?

Dzięki w ogóle za odzew, bo sytuacja u mnie dość pilna, muszę paczki nadać…

oznacz moderatorów
_siarka
#8 Zapaleniec#

Dobra, ogarnęłam te okienka, i to był problem, teraz już wszystko działa!

Wielkie dzięki!!

oznacz moderatorów
robertmikosz
#7 Wielbiciel#

Również miałem taki problem.

Mozilla blokowała wyskakujące okna (przekierowanie). Po odblokowaniu możliwości wyświetlania wyskakujących okien miałem do zatwierdzenia hasło powiązania kont, zatwierdziłem i działa.

Sporo klikałem i nie pamiętam czy dokładnie w tym miejscu wyskoczyło to okno ale działałem zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym temacie więc gdzieś po drodze gdzie napotykałem ścianę.

Powodzenia!

oznacz moderatorów
Coldar
#8 Zapaleniec#

Na stronie inpostu trzeba uzupełnić swoje dane adresowe (+nr konta) i poniżej w tej samej zakładce trzeba zaznaczyć połącz przez konto allegro,

oznacz moderatorów
dlania
#8 Zapaleniec#

O, dzięki! myślałam, że to jakaś awaria, a zadziałało to ponowne powiązanie!

oznacz moderatorów
elzbieta333
#8 Zapaleniec#

guwno prawda, nie przenosi na strone allegro

oznacz moderatorów
Coldar
#8 Zapaleniec#

adBlocka trzeba wyłączyć na stronie inpostu żeby okienko wyskoczyło.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Coldar U mnie uBlock Origin nie przeszkadza w tym procesie (kwestia list, na których znajdują się nie tylko reguły blokujące, ale i odpowiednie wyjątki).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Hawk1985
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, usunąłem konta i powiązałem ponownie - nie pomogło.
Zatrzymuje się na "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"
Adblocki wyłączone, testowałem w Firefoxie jak i w Brave (Chrome)

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Hawk1985  a wyskakujące okienka masz odblokowane, usunołeś powiazie inpost i z allegro ?

oznacz moderatorów
Hawk1985
#7 Wielbiciel#

Usunąłem powiązania, wyskakujące okienka działają bo po kliknieciu otwiera mi okno dodwania "tokenu" do allegro.
Wisi na ""Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!""
No komórce też nie działa

oznacz moderatorów
lukaszb8423
#8 Zapaleniec#

Jak nadać w smart jak to cały dzień się wyświetla -Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Ten komunikat nic nie znaczy, odśwież stronę i powinno być git 🙂
każdy tak ma, jak coś to wyłącz adblocka 😛

oznacz moderatorów
lukaszb8423
#8 Zapaleniec#

Odświeżenie nic nie daje

oznacz moderatorów
musicsklep_pl
#12 Orędownik#

głupoty gadasz

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Któryś sprzedawca przerabiający ten temat już tu pisał jakiś czas temu, że taki stan może trwać długo, bardzo długo. Poczekaj do jutra.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@lukaszb8423 No to instrukcja.

1. Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje usuwasz powiązanie z "Allegro InPost Integration"
2. Tutaj https://manager.paczkomaty.pl/allegro/import-auctions klikasz w "Zarządzanie kontami", usuwasz powiązane konta, klikasz "DODAJ NOWE", wpisujesz nick i klikasz "Powiąż"
3. Otwiera Ci się strona allegro, gdzie w kolejnych oknach klikasz na "DALEJ", "KONTYNUUJ" I "POWIĄŻ KONTO"

To wszystko bez wyłączania jakichkolwiek rozszerzeń w przeglądarce, specjalnie sprawdzone przed momentem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
lukaszb8423
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem jak napisałeś i nie otworzyła się strona Allegro tylko znowu ten komunikat

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@lukaszb8423 Przypadkiem nie masz zablokowanego wyświetlania popup-ów w przeglądarce?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów