anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konsekwencje za niezmienienie opisu

WarsztatGnatL
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Proszę o informację jakich konsekwencji mogę się spodziewać w przypadku niezmienienia podkreślonej części opisu? Czy znowu wszystkie moje oferty zostaną przez was usunięte tak jak 2 miesiące temu (800 na tamten moment), czy może tak skandaliczne złamanie regulaminu będzie skutkowało trwałym zablokowaniem konta, jak groziliście w mailu?

Proszę o pilną odpowiedź.

P1.JPG

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

@WarsztatGnatL Lepiej nie podpowiadaj bo od razu zauważą a dla allegro regulamin jest jak świętość nietykalny ,sam ich naprowadzasz na swoje aukcje.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@WarsztatGnatL popraw zgodnie z regulaminem nie możesz zawierać informacji podkreślonych w opisie oferty mają się tam znaleźć informacje o przedmiocie 🙂 Jak usuną drugi raz z tego samego powodu lub nie poprawisz po ostrzeżeniu to tak zablokują Ci konto 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WarsztatGnatL
#7 Wielbiciel#

Cytat z ogłoszenia, który został podkreślony: "pasuje do wielu modeli". Umieściłem ten fragment, ponieważ listwy są uniwersalne i o zgrozo pasują do wielu modeli. 
Chciałbym dowiedzieć się od Allegro co jest złego w tym opisie, że grozi mi nawet zablokowanie konta, zamiast po prostu "masz się dostosować".

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@WarsztatGnatL to wymień do jakich modeli 🙂 lub zostaw sam wpis że listwa uniwersalna 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

żadnych konsekwencji

takie samo podkreślenie dostaniesz jak napiszesz słowa np: gwarancja lub faktura - a to informacje ściśle związane z towarem

może uokik weźmie się wreszcie za allegro i jego ograniczanie opisu towaru ze szkodą

dla konsumenta

co jest złego w zdaniu:

uniwersalny krój sukienki pasuje do wielu stylizacji

producent daje specjalną gwarancję na działanie produktu niezależną od gwarancji sprzedawcy

oznacz moderatorów