anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto do wypłat na małżonka.

q_wait
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Moja żona jest przypisana (Allegro Family) do mojego konta allegro.
Ponieważ ja mam tylko konto Revolut, które nie jest najwygodniejszą formą do wypłat (do tego wciąż nie udało mi się poprawnie autoryzować), chciałbym przypisać polskie konto żony, jako konto do wypłat.
Czy jest to możliwe i jakie są kroki/formalności, aby taki efekt uzyskać?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@q_wait Widzę, że w danych konta Allegro podałeś nazwisko małżonki, więc teraz musisz powtórzyć całą procedurę weryfikacji wypłat przy użyciu konta bankowego żony.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

q_wait
#7 Wielbiciel#

Ok, po nieudanej weryfikacji revoluta wciąż widzę "w trakcie weryfikacji", czy to przeszkadza, czy mam spróbować po prostu zmienić konto do wypłat?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@q_wait Wykonaj przelew weryfikacyjny z konta żony, a następnie prześlij nam potwierdzenie tego przelewu przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2... 🙂 Wypłaty zostaną aktywowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

q_wait
#7 Wielbiciel#

Wysłałem,  w odpowiedzi:

Widzę, że przelew został wysłany z błędnego numeru rachunku - różni się on od tego, który ma Pan wprowadzony w zakładce Ustawienia wypłat. 

Więc w końcu nie rozumiem. Nie mogę zmienić konta w ustawieniach wypłat, bo musiałbym zmienić swoje imię i nazwisko na żonę...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@q_wait W zakładce https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system musisz wprowadzić numer konta, z którego zlecasz przelew. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

q_wait
#7 Wielbiciel#

wprowadziłem konto żony i wysłałem przelew z tego konta na 1.01 zł.

oznacz moderatorów