anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto zablokowane na czas nieokreślony ???

matibuko
#2 Obserwator#

Dzien dobry, po kilku dniach sprzedazy moje konto zostało zablokowane. Po wysłaniu wszystkiego o co bylem poproszony dostalem odpowiedz ze weryfikacja nie przeszla pomyslnie a konto zostaje zablokowane na czas nieokreslony...

Przykro mi, ale weryfikacja nie przebiegła pomyślnie. Na podstawie art.2.12 Regulaminu ze względów bezpieczeństwa konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony.
Na podstawie art. 8.7 Regulaminu nie wyrażamy również zgody na zarejestrowanie nowego konta.

 

Nie rozumiem nawet dlaczego dokladnie konto zostało zablokowane i na kolejne moje pytania odpowiadaja ttylko lekcewazaco ze ze względów bezpieczeństwa konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony.

Czy ktos moze mi powiedziec co moze oznaczac czas nieokreslony ? czy bedzie to tydzien, miesiac, rok... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Halfrunt
#18 Luminarz#

Czas nieokreślony to inaczej bezterminowy, na zawsze.

oznacz moderatorów

matibuko
#2 Obserwator#

ALe jak to na zawsze ? Dopiero zalozylem swoja firme, kupilem towar zeby sprzedawac na allegro i nagle bez podania mi konkretnej przyczyny blokuja konto na zawsze ?? Przeciez to nie mozliwe, myslalem ze allegro to zaufana powazna firma..

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro chroni tylko kupujących a sprzedawców ciągle weryfikuje .Może znaleźli jakieś zadłużenia lub łamania regulaminu na kontach z tobą powiązanych .

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Możesz spróbować handlu na innych portalach podobnych do allegro, tam również są wyniki. Widocznie allergo doszło do wniosku że konkurencji też trzeba pomóc więc pomagajmy.

oznacz moderatorów

matibuko
#2 Obserwator#

O jakich portalach mowisz gdzie niby sie tak dobrze sprzedaje ? Widac ewidentnie ze allegro ma monopol i pozwalaja sobie za duzo, traktuja sprzedawcow czyli swoich pracownikow jak smieci !!!

oznacz moderatorów

matibuko
#2 Obserwator#

Czy ktos z moderatorow moze wypowiedziec sie w mojej sprawie i dac mi jakies porady co musze zrobic ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Odpowiem CI tak, mam kontakt z największymi na tym portalu i ich nastawienie na współpracę jest takie. "stary oni w każdej chwili mogą mnie zablokować" dlatego otwieram sklep stacjonarny, własny sklep w sieci i wystawiam się na wszystkich portalach które mają jakiekolwiek znaczenie w sieci. Allegro jest aktualnie zbyt "niepewną" platformą żeby tylko na niej opierać biznes. Oni mają ok. 2000 transakcji dziennie. Pozostałe platformy z początku dawały 4 zamówienia dziennie, aktualnie mają z nich 20% zamówień. Natomiast stali klienci że tak powiem "mały hurt" kupuje aktualnie od nich po za allegro.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@matibuko Widzę, że korespondencja w tej sprawie została zakończona. Niestety w tej sytuacji nie pomożemy. Jeśli konsultanci, którzy znają szczegóły, zadecydowali, że Twoje konto pozostanie zablokowane, możesz jedynie próbować odwoływać się od ich decyzji - odpisując na ostatnią otrzymaną wiadomość mailową. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

matibuko
#2 Obserwator#

Czyli mam rozumiec, ze 5 dni temu otworzyłem dzialalnosc, kupilem towar na ponad 40 tysiecy a teraz moje konto nie zostanie odblokowane i nie bede juz mogl sprzedawac ????????????

oznacz moderatorów

matibuko
#2 Obserwator#

Bardzo prosze ktoregos moderatora o konkretna ostateczna odpowiedz na pyatnie czy mam rozumiec, ze 5 dni temu otworzyłem dzialalnosc, kupilem towar na ponad 40 tysiecy a teraz moje konto nie zostanie odblokowane i nie bede juz mogl sprzedawac ????????????

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@matibuko Możemy tylko powtórzyć to, co napisali Ci konsultanci, którzy weryfikowali Twoje działania. Moderatorzy Gadane nie podejmują decyzji o blokowaniu czy odblokowywaniu kont Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Widzę kolego że dostałeś dożywocie na allegro. Nie ma się co pchać tam gdzie nas nie chcą.

oznacz moderatorów