anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto zostało zawieszone "brak powodu"

mudol
#11 Animator#

Witam, właśnie dostałem maila o takiej treści:

 

"informujemy, że zawiesiliśmy Twoje konto w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro."

 

Kompletnie z d*py wyjaśnienie, nie wiem dlaczego zostałem zablokowany, ktoś jest w stanie o co tu chodzi? Saldo opłacone, żadnych dyskusji brak, żadnych negatywów, żadnych ostrzeżeń 😕 Konto od kilkunastu lat:/

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

edit: przy próbie wystawienia oferty teraz mam komunikat:

"Nie masz wymaganych uprawnień, aby wystawić ofertę (sprzedaż zablokowana). Zweryfikuj swoje konto jako firmowe."

 

Dlaczego mam robić firmowe konto skoro sprzedaję jako osoba fizyczna? Przecież nie mam firmy?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

mudol
#11 Animator#

też właśnie widzę, że odblokowane, też ŻADNEGO maila, ŻADNYCH przeprosin, ciekawe czy policzyli za wznowienie bo to byłby szczyt CHAMSTWA ze strony allegro. Ja akurat wysłałem, ale ani be ani me, żadnej odpowiedzi zwrotnej.

oznacz moderatorów

Zwierzakus
#9 Pomysłodawca#

"Mieliśmy podejrzenie, że zostało ono wykorzystane do działań sprzecznych z Regulaminem Allegro, gdyż jest powiązane z kontem, które jest zablokowane.
Nasze działania podyktowane były względami bezpieczeństwa. Przepraszam za niedogodności, Pana konto jest już aktywne."

Jak zawsze ogólniki. Powiązane ? Pewnie moje konto istnieje na tym samym portalu co inne 😉 terefere.

oznacz moderatorów

Narditto
#7 Wielbiciel#

A próbowałeś może ostatnio coś wziąć na raty i nie dokonczyles np. wniosku albo zrezygnowales ?

oznacz moderatorów