anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto zweryfikowane ale jednak nie

mcssystem
#7 Wielbiciel#

Założyłem konto firmowe na Allegro. Zrobiłem przelew weryfikacyjny. Dostałem informacje o tym, że konto jest aktywne i że mogę sprzedawać wystawiłem przedmiot/ Sprzedałem przedmiot i ciagle wisi weryfikacja a pieniędzy na koncie brak  ? Wszedłem w ustawienia konta i podświetlała się informacja o tym, że konto nie jest zweryfikowane, kliknąłem i przekierowało mnie do przelewu potwierdzającego, anulowałem no bo po co robić drugi raz przelew z tego samego konta w przeciągu kilku dni ? Nie rozumiem o co tu chodzi ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mcssystem napisz proszę kiedy wysłałeś przelew weryfikacyjny? W przypadku operatora PayU weryfikacja może zająć 3 dni robocze, jeśli ten termin minął, prześlij proszę potwierdzenie przelewy na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mcssystem dziękuję za przesłanie potwierdzenia przelewu weryfikacyjnego. Przykro mi, ale ze względów bezpieczeństwa została nałożona blokada na Twoje konto i możesz wyjaśnić to jedynie z Działem bezpieczeństwa, dlatego napisz do nas proszę za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mcssystem
#7 Wielbiciel#

Witaj ponownie, konto zostało zweryfikowane i blokada usunięta, na tą chwile nie mogę tylko jeszcze wypłacać, zrobiłem jeszcze raz weryfikacje konta, ponieważ wcześniej zaznaczyłem podmiot jako „inny” a teraz jako spółka akcyjna ( ponieważ prowadzę prostą spółkę akcyjna). Podesłałem jeszcze raz na spolecznosc@allegro.pl potwierdzenie przelewu. Gdyby można było odblokować wypłaty to będę wdzięczny. Pozdrawiam Mariusz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Blokada  a już sprzedałeś coś, może kolejne konto założyłeś?

oznacz moderatorów

mcssystem
#7 Wielbiciel#

 Sprzedałem pierwszy przedmiot, konto mam stare ale prywatne, to nowe jest na spółkę. Wyślę dokumenty na formularz i poczekam. Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów