anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt dostawy wielokrotnie naliczany

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gemini_Studio
#7 Wielbiciel#

Witam, 

zauważyłam, że na moich aukcjach kupujący muszą płacić osobno za każdą zakupioną sztukę naklejki na aukcji, mimo, że w formularzu dostaw ustawione mam, że w danej metodzie dostawy maksymalna ilość naklejek w paczce to 12 bądź 6 sztuk. Co z tym zrobić? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
xyz96
#21 Demiurg#

W każdej ofercie masz ten sam cennik? Jak masz ustawione łączenie kosztów przy zakupie w ofertach z różnymi cennika mi? 

oznacz moderatorów
Gemini_Studio
#7 Wielbiciel#

W każdej ofercie jest ten sam cennik, dodatkowo problem jest tu nawet przy zakupie kilku sztuk na jednej aukcji. 

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Faktycznie, coś jest na rzeczy. Spróbowałam kupić 7 naklejek i zobacz koszt:

cccccc.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jest tam maksymalnie w paczce 6 albo 12? Nie mogę teraz sprawdzić. Zerkam z telefonu. 

oznacz moderatorów
Gemini_Studio
#7 Wielbiciel#

przy kurierze 12, kiosk Ruch 6 sztuk w paczce. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Gemini_Studio Ustawiłeś dopłatę za kolejną sztukę w paczce 8 zł, dlatego koszt wysyłki przy pięciu sztukach wychodzi 40 zł dla Ruchu.

oznacz moderatorów
Gemini_Studio
#7 Wielbiciel#

zgadza się, dzięki za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96   Teraz tego w opcjach dostawy nie widać. Dawniej było ile w paczce.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Widać, trzeba kliknąć na górze "pokaż cennik dla wielu sztuk", czy jakoś tak.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96  Już widzę:) Brawo Ty!!!! 🙂 Dzięki 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Allegro zapytane na FB, dlaczego ukryli cennik dla wielu sztuk odpowiedziało kilka miesięcy temu, że jak to, przecież cennik wcale nie jest ukryty, bo można kliknąć odpowiedni odnośnik i jest widoczny! Ich zdaniem nie jest ukryty, ale jak klikniesz „pokaż cennik dla wielu sztuk”, to otrzymasz w zamian odnośnik „ukryj cennik dla wielu sztuk” 🙂

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Sprawdziłam u siebie. Jest dobrze. Jakoś nigdy na to nie spojrzałam podczas zakupów. Patrzę na ogólną sumę do zapłaty i kupuję, jak mi pasuje 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów