anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty przesyłki SMART

Olsem_sklep
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Czy prowizja pobierana przez Allegro z tytułu przesyłki SMART po sprzedaży produktu jest ujęta w kwocie "Prowizja od sprzedaży"? Czy może jest wyszczególniona gdzieś indziej? Chodzi o konto zwykłe.  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

keichi
#13 Ambasador#

Znajdź w w Rozliczeniach z Allegro pozycję Allegro Paczkomaty InPost - to jest opłata za wysyłkę SMART.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@keichi ale dlaczego allegro paczkomaty inpost. dopłata za smart jest również w przypadku wyboru poczty, DPD, UPS, DHL, allegro one - w zasadzie wszystkich form z przedrostkiem allegro, oczywiście jeśli kupujący korzysta ze smarta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Ale @Olsem_sklep pytał się o konto zwykłe a tu dla SMART są dostępne tylko paczkomaty Inpost.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@keichi a to nie doczytałem 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Olsem_sklep
#8 Zapaleniec#

Póki co nie mam takiej pozycji w zakładce "Rozliczenia z Allegro". Jest tylko prowizja od sprzedaży i opłata transakcyjna. Możliwe, że przyjdzie na to odrębna faktura np. miesięczna?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Olsem_sklep to jest wszystko w jednym rozliczeniu z allegro, ale wspominałem, że te opłaty pojawiają się po nadaniu, a nawet dopiero po doręczeniu przesyłki adresatowi.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Pojawi się po odebraniu przesyłki.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Olsem_sklep taka prowizji będzie widoczna często dopiero w momencie nadania przesyłki, a niekiedy nawet dopiero jej doręczenia (np. DPD czy allegro one). W rachunkach będzie po prostu uwidoczniony koszt przesyłki w ramach smarta (konkretnie dopłata do takiej paczki)

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów