anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty sklepu na Allegro

mks-style24
#7 Wielbiciel#

witam 

powiedzcie mi jakie ma zalety sklep na allegro?

czy płacimy za promowanie ofert jak do tej pory co 3 tyg 19 zł 

czy to jest w abonamencie?

ile wynosi prowizja majac sklep allegro

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

PawHaft
#12 Orędownik#

Obecnie na Allegro nie ma żadnych zalet - lepiej załóż swój sklep lub ciągle użeraj się ze zmianami jakie wprowadza allegro

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@PawHaft E, nie przesadzaj. Jedną zaletę ma - to świetna tablica ogłoszeniowa.. 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@Vryko no tak, tylko że @mks-style24  jest "nowy" i nie pojmie wszystkiego tego co jest teraz na allegro i co się tu dzieje. Ja allegro "liznąłem" prawie od ich początku i tak strasznie nieczytelnie kiedyś nie było...

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Też jestem tu prawie od początku, a na tym koncie - które powstało na Cafe Allegro, już około 10 lat. I widziałem tu wiele, ale to, co odwalają teraz - przekracza nawet moje pojęcie. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@mks-style24  obecnie jeśli się mylę masz sklep Allegro w cenie abonamentu MS 40 zł netto miesięcznie. Kiedyś było tak, że jak masz sklep to prowizja za wystawienie była pobierana co 30 dni, obecnie czy masz sklep, czy nie masz sklepu prowizja za wystawienie jest pobierana co 10 dni.

Więc jak nie masz kilku, kilkunastu kont na których prowadzisz sprzedaż to MS i sklep za 40 dychy netto miesięcznie nie jest Ci potrzebny, bo i tak za wystawienie na 10 dni płacisz to samo.

oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Chyba musisz skalkulować swoje aukcje i zaznajomić się z cennikiem.

Jesteś aż "tak do tyłu?" - przecież 19 zł płacisz za promowanie za 10 dni, a nie na 3 tyg. Czyli miesięcznie - ile?

oznacz moderatorów

mks-style24
#7 Wielbiciel#

Jak bym nie miał pytań to bym tu nie pisał wiec swoje mądrości proszę zachować dla siebie albo u siebie w domu 

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

Jeżeli czujesz się obrażony to sobie poszukaj tych odpowiedzi w Pomocy allegro. Tam jest wszystko napisane, wystarczy tylko chcieć ...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mks-style24, zamiast pytać, popróbuj, to nic nie kosztuje, a jak będzie szła sprzedaż zobaczysz sam 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mks-style24 od siebie dodam tylko, że zachęcam do wcześniejszego zapoznania się ze wszystkimi ostatnimi aktualnościami - regulaminami usług, zasadami prowizji, dostawami itd. 🙂 

Nie wiem czy korzystasz, ale warto tu zaglądać.

Co do abonamentu, więcej info tutaj.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów