anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiony przedmiot przez kup teraz i wyslany informacja od klienta ze on nie kupił

Gonia-2007
#7 Wielbiciel#

Witam klient zakupił na mojej aukcji koła do auta ,które zostały wysłane a dziś dostałam wiadomość od klienta ze on tego nie kupił i nie odbierze przesyłki. Przesyłka została wysłana na podpalecie koszt wysyłki posyłam ja a on pisze ze noe kupił nic takiego i nie odbierze! Co w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

az1rael
#21 Demiurg#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  mpderatirki niech sprawdza konto kupujacego pod katem wlamu a ty podaj nr zamowienia

oznacz moderatorów

Gonia-2007
#7 Wielbiciel#

To tylko popisać sytuacje i wysłać do Allegro ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie kupił to powinien zgłosić włamanie na konto, nie odbierze to nic nie zrobisz, niestety.

oznacz moderatorów

Gonia-2007
#7 Wielbiciel#

A jak zgłosi wlam na konto to jest jakaś szansa na zwrot kosztów wysyłki ? To połpaleta koszta ponad 200 zł czyli z takim czymś nic nie da się zrobić ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz wyjaśnienie kupującego to jak dostaniesz opłaty z Allegro to odwołaj się, w tym czasie moderacja zapewne sprawdzi bo izrael już wezwał ich.

oznacz moderatorów

Gonia-2007
#7 Wielbiciel#

Już to zrobiłam ,będą sprawdzać konto pod kątem włamania,muszę poczekać aż nie odbierze przesyłki i wtedy dopiero mogę się odwoływać 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

a za towar i wysyłkę zapłacił ? czy to za pobraniem ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Gonia-2007
#7 Wielbiciel#

Niestety za pobraniem 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Od razu wyłącz pobrania... Ludzie robią sobie żarty a Ty będziesz za ich zachciewajki płacił - niestety...

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dla mnie to mocno ryzykowne. sam mam ustawione paczki za pobraniem, ale koszt nadania nigdy nie przekracza 20zł, bo to lekkie i małe przesyłki, co w przypadku nieodebrania paczki nie bije mnie tak po kieszeni. Jeśli miałbym wysłać towar za pobraniem gdzie sama wysyłka kosztuje 200zł, to moim zdaniem tylko zaufanemu klientowi lub po weryfikacji takiego zamówienia, np. telefonicznej. Nigdy w ciemno. Jest masa pajaców, którzy klikają, a potem rezygnują. Daję sobie rękę uciąć, że najpewniej mu się odmieniło i nie miał odwagi zrezygnować, więc wymyślił bajkę o przejęciu konta. No chyba, że udostępnił komuś swoje dane i ktoś sobie z niego żarty zrobił.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Gonia-2007 Podaj mi proszę numer oferty lub zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Gonia-2007
#7 Wielbiciel#

Witam proszę nr aukcji 13366627712

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gonia-2007 tak jak napisaliśmy w sprawie nr 32414029, Dział bezpieczeństwa nie potwierdził włamania na konto kupującego. W takiej sytuacji jeśli kupujący nie odbierze przesyłki, masz prawo dochodzić od klienta zapłaty za towar oraz pokrycia kosztów przesyłki na drodze sądowej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Gonia-2007
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz 

oznacz moderatorów