anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupon 10 zł za pobranie aplikacji

agakolsut
#7 Wielbiciel#

gdzie podziewa się obiecane 10 zł za pobranie aplikacji?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

br.
#21 Demiurg#

Zobaczysz ten kupon tylko w aplikacji, no i musisz szybko  (14 dni) wykorzystać bo zniknie na zawsze.

Ja  jak tylko kupon stracił ważność, wykasowałem aplikację i  zapominam że takie coś istnieje.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

 I jeszcze małe uzupełnienie,  żeby  wykorzystać kupon musisz korzystać z sieci operatora komórkowego. Ja próbowałem się łączyć  z domowej sieci wifi  i  system Allegro nie rozpoznawał że to  aplikacja. Może  to przypadek,  może jakiś inny błąd,  ale  tak było.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@agakolsut 

  1. Użytkownik będzie miał możliwość odebrania dodatkowych Monet w aplikacji mobilnej Allegro po zalogowaniu się na konto Allegro i kliknięciu w "odbierz 10 Monet na start".

  2. Po kliknięciu w przycisk "odbierz 10 Monet na start" Monety zostaną dodane do konta Użytkownika. Użytkownik może sprawdzić stan Monet: Moje Allegro > Moje zakupy > Monety i kupony > Monety.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W celu odebrania Kuponu promocyjnego Allegro Uczestnik Promocji powinien zalogować się na konto w Aplikacji mobilnej i kliknąć “odbierz kupon 10 zł na start”. Opcja odbioru Kuponu promocyjnego Allegro będzie dostępna jedynie w Okresie trwania Promocji.

Kupony promocyjne mogą być wykorzystane niezwłocznie po ich otrzymaniu, w terminie 14 dni od dnia otrzymania Kuponu promocyjnego, a niewykorzystane Kupony promocyjne przepadają.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-zgarnij-kupon-10-zl-za-zainstalowanie-aplikacji-all...

 

oznacz moderatorów