anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący kupił przedmiot, a potem straszy mnie blokadą konta. Co mogę zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
pgawel01
#4 Eksplorator#

Spotkała mnie taka sytuacja że osoba która zakupiła ode mnie przedmiot, momentalnie chciała go dostać mimo że status płatności jest dalej jako: rozpoczęta. Powiedziałem że poczekam aż wszystko przejdzie i będzie jako zakończona. Osoba ta odrazu zaczęła mnie wyzywać oraz grozić mi policją. Dodatkowo po chwili dostałem wiadomość od Serwisant-Adam że moje konto zostanie zablokowane za nie wysłanie towaru po otrzymaniu środków, kiedy żadnych środków nie otrzymałem, a status zamówienia jest dalej jako rozpoczęty gdzie powinno to trwać tylko kilka minut. Dodam że konto ów serwisanta jest zawieszone. Może mi ktoś powiedzieć na ile ten serwisant jest realny?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

@pgawel01 To typowa próba zastraszania i wyłudzenia towaru bez wpłaty. Niczym się nie przejmuj. Dopóki nie masz pieniędzy tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/  lub na swoim koncie bankowym, niczego nie wysyłaj, nie masz takiego obowiązku. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji, żadne konto nie zostanie Ci zablokowane.

oznacz moderatorów
pgawel01
#4 Eksplorator#

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
pgawel01
#4 Eksplorator#

Jeszcze jedno pytanie przy okazji.

Środki z allegro lokalnie też pojawią się pod tym linkiem?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz środków na koncie, nie wysyłaj, ktoś chce Cię oszukać.

oznacz moderatorów
pgawel01
#4 Eksplorator#

Dziękuję

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
pgawel01
#4 Eksplorator#

Tak to ten sam gość prawdopodobnie, mi też pisał o chmurze i wspominal o innych serwisantach, w moim przypadku jak i w tym chodziło o walute w grze tylko że na innym serwerze.

oznacz moderatorów