anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący kupił przedmiot, zapłata blikiem...

bilu1337
#2 Obserwator#

Witam, 
Kupujący kupił odemnie przedmiot, zapłacił blikiem oczywiscie, dostalem powiadomienie ze dokonano wpłaty payu, przedmiot wysłałem poniewaz dostalem wiadomosc na maila z allegro ze mozna spokojnie przedmiot wysłać, dziś( mowa o wczoraj) wchodze na allegro finanse i 0zł środków na koncie, czyli to znaczy ze zostałem oszukanymy, co moge zrobic w takim momencie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

7YP6K
#12 Orędownik#

@bilu1337 Jaki jest status płatności tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia ?

Podasz adres nadawcy wiadomości maila o wpłacie?

oznacz moderatorów

bilu1337
#2 Obserwator#

Płatność rozpoczęta..., dostalem maila najprawdopodobniej fałszywego z ktorego wynikało ze płatność zakończona oraz ze moge spokojnie wysłać przedmiot kupującemu. Jaki adres nadawcy, w jakim sensie?

 

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@bilu1337 To niestety wałek. Z jakiego adresu e-mail otrzymałaś wiadomość o wpłacie. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bilu1337 Allegro nie wysyła takich maili, że możesz wysłać przedmiot gdy wpłata jest rozpoczęta. Nigdy nie wysyłaj bez wpłaty. Prawdopodobnie Cię oszukano - wyślij kupującemu wezwanie do zapłaty, podaj w nim termin płatności i napisz, że w przypadku braku wpłaty zgłosisz sprawę na policję i to zrób.

oznacz moderatorów

bilu1337
#2 Obserwator#

A gdzie taka opcje moge znaleźć?

 

oznacz moderatorów

bilu1337
#2 Obserwator#

Zreszta jeszcze jedna rzecz, po calej tej akcji, jakies 2/3 h konto kupującego zostało zawieszone, wiec raczej odpada tak myśle.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@bilu1337  Zależy z jakiej poczty korzystasz. Zwykle jest to ukryte pod przyciskiem szczegóły lub pokaż oryginał wiadomości, szukaj koło tematu wiadomości. 

oznacz moderatorów