anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujący nie odebrał przesyłki która kosztowała 460zl

Paula19932
#2 Obserwator#

Kupujący zamówił silnik za pobraniem, wysyłka kosztowała 230zl nie odebrał przesyłki. musiałem zapłacić za zwrotną przesyłkę czyli razem 460zl po rozmowie telefonicznej powiedział że zwróci koszty na konto. od 13.01.23r cisza proszę o odpowiedź co można w takiej sytuacji zrobić?

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy ale czy sprzedający też jest w jakiś sposób chroniony przed takimi naciągaczami? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawca aby się zabezpieczyć przed takimi stratami nie powinien umożliwiać zakupów za pobraniem czy też odbiorów osobistych . W tych formach obsługi transakcyjnej są one najbardziej kosztowne.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Trudno będzie Ci je odzyskać, jak odstąpił od zakupu to Allegro nic nie zrobi.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Paula19932 na allegro tu nie licz,  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  chodź powinniście ( jak macie w systemie czarno na białym że olał i się nie kontaktuje ostrzeżenie a potem za recydywę blokadę ) 

Jedyne co Ci zostaje wysłać przedsądowe wezwanie do zwrotu poniesionych strat, a potem jak nie wpłaci skierować sprawę do sądu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:109808341
#12 Orędownik#

@Paula19932odda prowizję. To wystarczająca ochrona. Swoją drogą to szalenstwo aby wywalac z wlasnej kasy 230zł na wysyłke 😄 (w ciemno oczywiscie)

oznacz moderatorów