anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący prosi o mój adres mejlowy

gajdzis1982md
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedaje buty i mam ochotnika, podałam e mail, i przyszło mi że teraz muszę się zalogować n

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@gajdzis1982md to jest wyłudzenie nie klikaj 😞 niech kupują i wysyłaj jak kasa będzie na allegro finanse, jak się zalogowałeś, zmień hasła i przeszukaj urządzenie antywirusem !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gajdzis1982md
#7 Wielbiciel#

Z tym że to moja pierwsza tranzakcja i wiadomość jest na mojej poczcie od alegro, że muszę raz się zalogować. W celu zweryfikowania konta jednorazowe, bo ten co kupił już przelał pieniądze na konto alegro. Czy też tak miałeś za pierwszym razem. Dziękuję Ci za odpowiedź 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Nigdy Allegro nie wymagało logowania się w celach weryfikacji. Chyba, że coś się zmieniło. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

gajdzis1982md
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220206_223408_com.android.chrome.jpg

 o to mi chodzi czy też tak mieliście? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gajdzis1982md zdjęcia nie widzimy czy to coś podobnego z tego posta https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/czy-to-oszustwo-mam-to-zaakcep... jak tak to nie klikaj 😞 jak kupujący Ci zapłacił to kasę masz tu wejdź do zakładki Środki i historia operacji sprawdź żeby się ona tam znalazła nic nie trzeba klikać i potwierdzać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak prośba o maila, możliwa próba oszustwa.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@gajdzis1982md Jest to ewidentna próba oszustwa. Spuść klienta na drzewo.

oznacz moderatorów