anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący prosi o opóźnienie terminu wysyłki

ewelka0783
#8 Zapaleniec#

Kupujący dokonał zakupu i przelewu, ale prosi o wysłanie paczki dopiero za miesiąc. Mogę tak zrobić? Czy mam tylko 3 dni na wysyłkę paczki od dokonania zakupu?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

poleci ci jakość sprzedaży
lepiej by zrezygnował i kupił za miesiąc jak będzie mógł odebrać

oznacz moderatorów

ewelka0783
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ja takich przekonuje zwykle by upoważnili kogoś do odbioru ze względu na regulamin allegro który obniża sprzedawcy jakość jak chce się iść na rękę kupującemu i zawsze dochodzimy do porozumienia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ewelka0783 już nie panikujcie, jedna paczka nic nie zmieni w jakości 🙂 wprowadź numer i nadaj za miesiąc, możesz tak opóźnić 2 paczki na 100 i nic się nie stanie 😄

Maksymalnie możesz uzyskać 100 punktów za 98% przesyłek wysłanych na czas (zweryfikowanych na podstawie statusu wysyłki).

Tak samo jest z uzupełnianiem numerów 🙂

Maksymalnie uzyskasz 30 punktów za 98% numerów przesyłek uzupełnionych na czas.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@ewelka0783 Przy tak niewielkiej sprzedaży to nawet 1 przesyłka może mieć wpływ. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek masz rację, ale nie wiemy jaką sprzedaż ma autor wątku ale jak ma faktycznie 2 zamówienia w miesiącu to będzie miał 50 % 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie przejmuj się 1 paczką.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Możesz napisać do allegro ze zrzutem prośby kupującego i poprosić o  wyłączenie tego że statystyk. W zeszłym tygodniu mi się tak udało. To szansa jest. Poza tym jedna przesyłka raczej statystyk nie obniży. Tylko numer dodaj już. 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Nie idź na to - kończy się zwrotami, spadkiem "jakości" sprzedaży itd.
Kupujący albo jest dorosły i wie co robi tzn. kupuje i odbiera albo zachowuje się jak dzieciak. Chce kupić za miesiąc to niech kupuje za miesiąc.

oznacz moderatorów