anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący się pomylił zamiast 900 to 9000

bojfik
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie, co w takiej sytuacji. Gość się nie odzywa a całą aukcję mi zepsuł bo komputer, który wylicytował tyle nie kosztuje i na pewno tyle nie zapłaci. Na tej badziewnej platformie nie mogę anulować jego oferty a do końca aukcji jeszcze 1 dzień. Zwyczajnie mi **piiip**zielił aukcję, może tam był ktoś kto chciał zalicytować kwotę, która mnie satysfakcjonowała ale ten czajnik to zablokował.

To jest ta aukcja

https://allegrolokalnie.pl/oferta/komputer-i5-7400-3ghz-16gb-ram-asus-gtx1050-ssd

Miał ktoś taką sytuację? I co znowu będę wystawiał i znowu tydz. w plecy?

Widzę na grupie że ktoś ma taki sam przypadek, a ja akurat w przypadki nie wierze. Żądam odpowiedzi majstrów od allegro jak takiego debila zablokować.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie nie można go zablokować, tam nie ma czarnej listy, ale można go zgłosić do Allegro. Chyba już trzeci raz o tym piszesz? Za każdym razem z innego konta.

oznacz moderatorów

Slawek8509
#7 Wielbiciel#

Hej jestem pierwszy raz na forum, ale widziałem ktoś też już pisał.Myślę, że to ten sam koleś licytuje i blokuje innym sprzedaż

oznacz moderatorów

Slawek8509
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedz.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Slawek8509 Pewnie jakaś Nganga z Nigerii.

@_HolaOla_

@cloudcloud

@msniezek

@nat_not 

Przyjrzyjcie się temu.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Gdzie tam, jakiś polaczek-robaczek (w którymś temacie ktoś podał nazwę konta oraz imię i nazwisko żartownisia).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Knowhere No, to ja tego nie wiedziałam 🙂 Da się przecież z takim zrobić porządek raz na zawsze.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

barteks04
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Slawek8509 prześlij mi proszę link do oferty, sprawdzimy to.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów